Fosforlu Boncuk Hk.

Konu, 'Olta Malzemeleri ve Balık Avı Ekipman İncelemeleri' kısmında compressa tarafından paylaşıldı.

1. compressa

compressa Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Sevgili dostlar uzun sure kullanmama ragmen gercekten yararlı mıdır yoksa olmasa da olur mu dedıgım kösteklere bağlanan fosforlu boncuklarla ilgili bir sorum olacaktı..

kimi avcılar dip takımlarında kösteğe bağlanan fosforlu boncugun balıgın dikkatini cektiğini söylemekte kimisi bu tür uyarıcı renklerin balığı ürküttüğüne inanmakta.
    ben aradaki farkı pek anlamadım, ve sağdan solda duyudugum belkı gercek belkı de gerceği yansıtmayan söylemlerden sonra boncuk kullanmayı bıraktım.

kullanıp ta aradaki farka varan ya da bir yararı olup olmadıgını saptayan arkadaslarımız abilerimiz varsa önerileri nelerdir acaba?

herkese saygılar bereketli avlar dilerim.

2. shimano

shimano Aktif Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    tekneden zoka ıle avlandıgım zaman takımlarımı genelde fosforlu boncuk yapıyorum skor o zaman farklı oluyor..

3. Cüneyt Hoca

Cüneyt Hoca Aktif Üye

Aynı anda boncuklu ve boncuksuz iki farklı takım ile denendiğinizde fark ortaya çıkacaktır. Levrek sırtısında fosforlu boncuk ve fosforlu hortum kullanarak sonuç alınabiliyor.

4. Sponsorlu Bağlantılar

Sayfayı Paylaş