Ömerli Barajına Gideceğim Ama Neresine? :(

Konu, 'Göller, Barajlar, Akarsular ve Diğer Tatlısu Avlakları' kısmında metebeder tarafından paylaşıldı.

1. metebeder

metebeder Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Arkadaşlar merhabalar.

Biliyorum avlakların yeri söylenmez, ama önümüzdeki hafta ömerliye gideceğiz arkadaşlarla. Sabahın 5'inde yola çıkacaz. O yüzden çok fazla yolda tarif almak birilerine sorma gibi bir şansımız yok.

Acaba Ömerli barajının nerelerinde avlanma yasaktır? Hangi muhitten ulaşabiliriz, yani göle ne kadar yanaşabiliriz acaba arabayla? Hani barajın şurasına git burasına git demenizi beklemiyorum, zaten söylenmezde :) Ama baraj kocaman ve neresinden suya yakın bir yere arabayı parkedebiliriz onu bilmemiz lazım işte.

Yardımlarınızı için teşekkürler, artı olaraktan nokta atışı avlak söylemek isteyen ustalarda özel mesaj yollarsa ziyadesiyle mutlu olurum :)

2. melih_boyaci

melih_boyaci Üyelik İptal

Sponsorlu Bağlantılar
    Kurna köyünün ilerisinden köprünün oradan atabilirsin abicim.yanlız şuan yasakmı bilmiyorum tatlı suyu bilen abilerim yardımcı olabilir

3. SANCAKTEPELİ

SANCAKTEPELİ Yeni Üye

kurna köyünde sazan alamaz dediğiniz yer alcak ve sazanın orda bulunmayacagı bir mevki.ömerli barajını çocuklugumdan beri bilirim . kendi avlak isimlndir melerimizden bir yer söyleyim çorak yer adında . araç hemen hemen 6 veya 10 mt cıvarında yanınızda olur. pullu ve aynanalı sazan bulunan bır yer çok kişi bilmez orayı .yol tarifi edıyım .kendı istikametımce anlatıyorum samandıra merkezden paşa köy yani paşa köy ömerli barajına en yakın köy kolaylık la ulaşabılcegınız samandıra .yoldan cıkmayarak 5 km kadar geliyosunuz geldıgınız nokdada yol bır saga bırde sola ayrılır sol kısım paşaköy tarafına gıder siz tam aksıne sağ tarafa kurna köy yol üstü ama kurna köy degıl körfes denen bır yer var oranın arka kısmında agaçlıkların içinde yol patikası var azda olsa araç inip çıkmış durumda .yanınızda mısır bulundurmanız yeterli bırde kulncanız misina en az 0.35 rast gele diyorum .

4. Sponsorlu Bağlantılar

Sayfayı Paylaş