pazar günü ambarlı avcılar org

Konu, 'Sohbet' kısmında TROFER tarafından paylaşıldı.

1. TROFER

TROFER Aktif Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    merhaba pazar günü yani yarın sabah erkenden kendi çapımda küçük bir organizasyon yapmak istiyorum ben tek olacağım isterseniz sabah erkenden sandaldan yada tekneden yapacağım bu organizasyon için arkadaş arıyorum

yer avcılar ambarlı

hedef balıklar levrek lüfer çinekop vs...

Katılmak istiyen arkadaşlar bana özelden ulaşabilir,tek çıkmak istemediğim için güzel bir balık sevdam dostuyla hem tanışıp hem balığa çıkalım dedim.

saat buluşma noktası vb detayları özelden konuşabiliriz.
    sevgilerimle.

2. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Sponsorlu Bağlantılar
    Şimdiden rastgele, bu sıralar Ambarlıdan güzel haberler aldım. Lüfer alabileceğini düşünüyorum.

3. TROFER

TROFER Aktif Üye

umarım hamdi abi,aslında erkek kardeşimle gidecektim ama sabah erken kalkamam dedi bende tek hem sandal/motor la uğraşıp aynı anda balık için uğraşamam hem bir kaç arkadaş tanışırız güzel bir org olur dedim ama kısmet umarım katılmak isteyen çıkarda hoş sohbet muhabbet keyifli bir av olur

bakalım artık eğer arkadaşlar iştirak etmek isterlerse olacak aksi halde alıcam çinekop çaparilerini takıcam her iğneye istavrit fletoyu sabah 5.50 da kıyıdan sallayıp bırakıcam oltayı takıcam zili bekleyeceğim. ne yapalım

4. cehennam

cehennam Üye

Merhaba dostum bende avcilarda oturuyorum bu haftayi kacirmisim ama bundan sonraki haftalarda bende sana katilirim mutlaka haberleselim

5. SaRsLaN

SaRsLaN Üye

Avcılarda organizasyon yapalım yeni takım ve rapalaları Denemek istiyorum :D Aradan zaman geçmiş ama yine olur :)

6. djmatrak

djmatrak Yeni Üye

son mesajdan bu yana baya zaman geçti ama avcılarda tekne ile açılacak arkadaş varsa katılabilirim

7. tncyrs

tncyrs Yeni Üye

merhaba hamdi bey ben avcılarda avlanmak istiyorum ancak nerede olta atarım bilmiyorum bu limanın orada yağcı taşı filan diyorlar sizin bir bilğiniz varmı tşkr

8. tncyrs

tncyrs Yeni Üye

[

merhaba hamdi bey ben avcılarda avlanmak istiyorum ancak nerede olta atarım bilmiyorum bu limanın orada yağcı taşı filan diyorlar sizin bir bilğiniz varmı tşkr

9. sperker

sperker Üye

Ambarlı limana gelmeden kaynarların açığında lüfer canlı zarganaya geliyor. Yeni marinanın önünde de canlı zarganayla sabah 5.30 dan 7'ye kadar lüfer tutabilirsiniz. Şu anda sadece canlı yeme geliyor balık.

10. Sponsorlu Bağlantılar

Sayfayı Paylaş