satılık tam tesisat full akvaryum

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında erganali tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. erganali

erganali Yeni Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    100 cm uzunluk,43 derinlik,35 en ebatında gayet sağlam özel yapım akvaryum.
    içinde
    champion cx-0098 çift çıkışlı hava motoru
    shark 4000 dış filtre,çok süper temizliyo..bilen bilir.
    iki adet hava taşı
    çeşitli ebatlarda akvaryum kayaları
    taşlar
    kum
    bitkiler
    10 adet 6 sı el büyüklüğnde olmak üzere japon balıkları
    ısıtıcı yani tam tesisat bi akvaryum
    sadece filtre 190 tl
    Shark SD-4000 Dış Filtre+ Hediye - Pet Shop - Hepsiburada.com
    fiyatı 350 tl dir.kredi kartına taksitlendirme de yapabilirim.yani bu akvaryumu tek tek yapmaya kalaksanız çok daha pahalıya mal edersiniz.takas düşünede bilirim.makul olursa

Ekli Dosyalar:

2. tutarfatih

tutarfatih Aktif Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Kusura bakma ama bu ilana ancak gülünür ....:D:D:D:D:D

3. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

350 lira çok uçuk fiyat, en fazla muadillerinin edeceği, 100 bilemedin 150 liradır gördüğüm kadarıyla akvaryumun kapağı yok, ayrıca son dönemde sitede akvaryumla ilgili ilanlar çoğaldımı, öylemi denk geldi acaba.

4. erganali

erganali Yeni Üye

1-bu ilana neden gülünür onu anlayamadım
    2-sadece boş akvaryum fiyatı 400 tl dir
    3-kapak örtünü altında kalmıştır
    4-kapak altında led aydınlatma mevcuttur.

bir şeyin eder fiyatını değer bilmiyosanız değerin bir bilene sormak gerekir.

5. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Ben akvaryum konusunda imalatından üretimine kadar fazlasıyla bilgi sahibiyim size göre ederi daha çokta olabilir ama bu günün şartlarında tekrar söylüyorum 150 lirayı geçmez bana göre bu takım.
    boş akvaryum 400 lira demişsiniz
    Bu ilanı bir inceleyin bunun çok daha altında ve daha büyük akvaryumlarda göreceksiniz daha kötü durumda ama daha pahalıda.
    120x70x50x10mm bir akvaryum 100 lira bugün tarihli ilanda
    120x70x50 BU BOYUTTA BU FİYATA AKVARYUM sahibinden.com'da - 103823854

filitrenin sıfırı 140 lira ikinci ele girdimi çok çok edeceği 50 lira 60 liradır.

hava motorunun sıfır fiyatı 25-30 lira arası ikinci ele düştümü 10 liradır.
    Taş, kaya 3-5 lira..
    kaldıki bu hesaplamadaki akvaryum çok çok daha iyi durumda.
    Ben sadece fiyatın yüksek olduğunu yazdım, alanada satanada hayırlı olsun.Birbilene sormaya gerek yok o bilen benim.:)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 2 Kasım 2012
  6. erganali

erganali Yeni Üye

oldu olcak sizin hesapla bedava diyelim...boş konuşuyosun hocam boş....

7. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Bak şimdi ergen ali ( her hangi bir kimliğini belirten imza ayarın olmadığı için nickinle hitap ediyorum )
    ben sana örnekleriyle linkleriyle somut bir şeyler sunuyorum. Ben senin malına talip değilim zaten bende yeteri kadar hobi malzemesi var. Ama ne olursa olsun burda sıcak fırsat demek için birazda insaf gerekir.Oldu olacak sizin hesapla bedavaya vereyim diyorsun, benim hesabım senin hesabın diye bir şey yok ergen ali, bugün sıfır aldığın bir arabayı yarım saat sonra sat bakalım aldığın fiyatamı satıyorsun, burda sitede makine kamış malzeme satılıyor, bak bakalım sıfır fiyatı 500 lira olan bir ürün hemde sıfırı ayarında bir ürün neden 200-250 lraya satılıyor, bence sen fiyatı arttır, 450 yap ergen ali, bana boş konuşuyorsun demişsin, lütfen boşlukları sen doldurda dolu konuşmayı senden öğreneyim, ergen ali, öğrenmenin yaşıda yok sınırıda ergen ali, ayrıca ben hoca değilim bunuda hatırlatayım benim imza ayarlarımda hertürlü gerekli künye bilgisi mevcut okursan görürsün ergen ali.

8. büyükçolpan

büyükçolpan Aktif Üye

bır bılen olarak bende cevaplıyım.Halı hazırda evımde 680 lıtrelık dıscus tankım var 2metre ye 2.20 metrelım mdf bı dolabın ıcınde ıste dıs fılıtresı uv fılıtresı co2 tertıbatı ne ararsanız var ben satmak ıstedıgımde fıyatı maksımum 700 lıra fılan eder.Anladıgım kadarı ıle arkadas akvaryum sevdasında cok yenı nejat abının dedıgı gıbı bu akvaryum ısınde ıkıncı ele gırdınmı fıyat cok cok dusuyor bencede o akvaryum edecegı en fazla 100 lıra ben sıze o akvaryum u 300 lıraya sıfır bıle toplarım bu ısler malesef boyle

9. özcan bolat

özcan bolat Aktif Üye

gönül isterki siz satın 500 e alanda razı satanda razı olsun yani ederi bu olsun ,,,istanbul e5 yolu üzerinde bu işin toptancılığını yaptığımı paylaşabilirim sinğapurdan uçak dolusu her biri 100 lerce ltrelik 250 akvaryumu doldurup petshoplara gönderirdim neyse bunca uzun lafın sonunda iki kelimeyle nejat agabey haklıdır :) hadi herkese kolay gelsin arkadaşlar

10. adnan

adnan Aktif Üye

bitkili akvaryum yapan biri olarak gördüğüm en kötü akvaryum Usta akvaryumcular balık ve doğal bitkili ortam oluştururlar buda en az 2000 tl ama bu akvaryum bile ikinci el müşteri bulamaz

11. Sponsorlu Bağlantılar
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş