TRABUCCO Sea Rider Master

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında selcukezer tarafından paylaşıldı.

1. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Sponsorlu Bağlantılar
    Uygun mu diye sorduğu benim ikinci elden satılık olarak önerdiğim 3 parçalı Okuma Cedros kamış.. :)
    O kamışı görmüşsündür bence.. :)
    http://www.baliksevdam.com/forum/ok...parca-4-50-surf-kamisimi-satiyorum-10508.html

2. selcukezer

selcukezer Aktif Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Kamis icin yorumlayanlarin agzina saglik tskkrlr

3. furunotr

furunotr Üyelik İptal

Evet Cedros'u iyi kötü biliyorum; yemliye kullanılabilir; 60-70 metrelerin çok üstü mesafelere de çıkılabilir; ama mesela iri balıklar hedefse mücadele kamış boyundan ötürü zorlaşabilir (nerde bulacaksak...:))... Yani kamış boyu handikap değil ise uygun bence...

4. selcukezer

selcukezer Aktif Üye

bu kamışı zorla aldıracaklar bana
    160 tl den 129 tlye düşmüş diye mail geldi hay arkadaş aslında alırdım ama bi trabuco misina aldım kırmızı renkli üzerinde çipura resmi var 0.28 lik okadar dandik çıktı ki sırf o yüzden bu kamışta tereddüt ediyorum yoksa ççoktan almıştım:mad:

5. murat karahan

murat karahan Aktif Üye

Misinasını boş verin. Gidin kamışa bir göz atın. Bahsettiğiniz mesafelerde kamışın atarı ve malzemesinden ziyade hassaslığı daha ön planda olur. Benim 3-4 gün önce kıyı yemlisi aldığım kamış da 100 tl civarı ve ufak bir modifiye ile işimi görür. Lüfer, sarıkanat gibi balıklar zaten olta kıracak türde balık değil. Hassas ise size keyifli avlar yaşatacaktır.

6. selcukezer

selcukezer Aktif Üye

malesef kamış izmirde ben istanbuldayım istanbulda hep depolarda varmış istoçta mağazalarda yok yada ben bulamadım

7. Sponsorlu Bağlantılar

Sayfayı Paylaş