Anasayfa Kimler Online Bugünün Mesajları Forumları Okundu Kabul Et
Go Back   Balık Avı Amatör ve Sportif Olta Balık Avcılarının Buluşma Noktası Balık Sevdam > TATLI SULARDA YAŞAYAN CANLILAR, BALIK AVI VE AVLANMA TEKNİKLERİ > Göller, Barajlar, Akarsular ve Diğer Tatlısu Avlakları
Kayıt ol Yardım Üye Listesi Ajanda Arama Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et

Göller, Barajlar, Akarsular ve Diğer Tatlısu Avlakları Göl ve barajlarda avlanmak ayrı bir tecrübe ister. Göller ve barajlar ile ilgili bilgiler için Tıklayın !

Sayfayı Paylaş LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-07-2011, 03:01 AM   #1
Üye

metebeder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 8
Teşekkürleri: 0
0 Mesajı, 0 Teşekkür Aldı
Standart Ömerli Barajına Gideceğim Ama Neresine? :(

Arkadaşlar merhabalar.
www.baliksevdam.com - Ömerli Barajına Gideceğim Ama Neresine? :(
Biliyorum avlakların yeri söylenmez, ama önümüzdeki hafta ömerliye gideceğiz arkadaşlarla. Sabahın 5'inde yola çıkacaz. O yüzden çok fazla yolda tarif almak birilerine sorma gibi bir şansımız yok.

Acaba Ömerli barajının nerelerinde avlanma yasaktır? Hangi muhitten ulaşabiliriz, yani göle ne kadar yanaşabiliriz acaba arabayla? Hani barajın şurasına git burasına git demenizi beklemiyorum, zaten söylenmezde Ama baraj kocaman ve neresinden suya yakın bir yere arabayı parkedebiliriz onu bilmemiz lazım işte.

Yardımlarınızı için teşekkürler, artı olaraktan nokta atışı avlak söylemek isteyen ustalarda özel mesaj yollarsa ziyadesiyle mutlu olurum

metebeder isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-07-2011, 16:06 PM   #2
Üyelik İptal

Konular: 21

Kurna köyünün ilerisinden köprünün oradan atabilirsin abicim.yanlız şuan yasakmı bilmiyorum tatlı suyu bilen abilerim yardımcı olabilir
MELİH isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-07-2011, 00:54 AM   #3
Yeni Üye

SANCAKTEPELİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 0

kurna köyünde sazan alamaz dediğiniz yer alcak ve sazanın orda bulunmayacagı bir mevki.ömerli barajını çocuklugumdan beri bilirim . kendi avlak isimlndir melerimizden bir yer söyleyim çorak yer adında . araç hemen hemen 6 veya 10 mt cıvarında yanınızda olur. pullu ve aynanalı sazan bulunan bır yer çok kişi bilmez orayı .yol tarifi edıyım .kendı istikametımce anlatıyorum samandıra merkezden paşa köy yani paşa köy ömerli barajına en yakın köy kolaylık la ulaşabılcegınız samandıra .yoldan cıkmayarak 5 km kadar geliyosunuz geldıgınız nokdada yol bır saga bırde sola ayrılır sol kısım paşaköy tarafına gıder siz tam aksıne sağ tarafa kurna köy yol üstü ama kurna köy degıl körfes denen bır yer var oranın arka kısmında agaçlıkların içinde yol patikası var azda olsa araç inip çıkmış durumda .yanınızda mısır bulundurmanız yeterli bırde kulncanız misina en az 0.35 rast gele diyorum .
SANCAKTEPELİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil