Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

0.10 lip ip misina

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında Emreomem tarafından paylaşıldı.

1. Emreomem

Emreomem Üye

Yeni edindiğim 30 kafa aero ya 15 lib lik 275 m ip misina almıştım ama nette okuduğumu anlamaya çalıştığım kadarıyla 0.15 ten en fazla 150m sini sarabileceğim bu ufak kafaya .. Bende kalanını kesip zebil etmemek maksadıyla 275 m nin hepsini sarabilmek için 0.10 luk ikinci bir misina almaya karar verdim .. 8 veya 10 kat olması tercih sebebim hatta olmassa olmazım ;)
    Bide Mümkünse bilindik kaliteli bir marka tercih ediyorum . Şimdiden teşekkürler :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. shangrila

shangrila Yeni Üye

0.12 4 kat örgü misinam 17gr sahteyi atarken makineye takılinca çıt koptu. Bende sadece 10gr a kadar zokalı silikon yemler ile kulanmaya karar verdim. Siz ne tür av yapacaksınız 0.10 ile..

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

0.12 ve 0.14 en fazla sarmayiniz gereken kalinlik, makinayi alirken bunu dusunmeniz lazim. Benim kafa 1.5 type 0.14 230 metre aliyor sanirim. Power prolara ve ygk lara bakin ama yaninizda makinaya sardiginiz ip olsun her ipin kalinligi malzemesi farklidir.

5. gurcansap

gurcansap Daimi Üye

YGK G-Soul X8 16 libre kullanıyorum. 12 libresi de var, sonradan getirmişlerdi.
    Memnunum önerebilirim.
    YGK sadece ip üreten bir firma olduğu için önerdim...

6. Spinlevrek

Spinlevrek Aktif Üye

Ben Savagear Adrenalin ve Power Pro markalarının 0.10 mm olanlarını kullanıyorum. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Küçük meps ve silikonlarla iyi uyum sağlar. Denizde kullanacaksan bence 0.13-0.15 aralığında bir kalınlığı tercih et derim. Süprizler olabilir ;).

Niye uzun sarmaya çalıştığını anlamadım. Berkley Whiplash Pro nun 0.18 numarasını, (sanırım 110 m idi) üç senedir kullanıyorum. Tahminen 10-15 m eksilmiştir. Daha çok gider...

7. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

Varivas ???