Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

0.40 misinaya uygun şamandıra

Konu, 'Balık Avı Teknikleri, Balık Nasıl Avlanır' kısmında quardian tarafından paylaşıldı.

1. quardian

quardian Yeni Üye

arkadaşlar tekrar merhaba. bu hafta sonu bir sıkıntı olmazsa arkadaşlarla menderese gideceğiz tam olarak nereye gidicez bilmiyorum arkadaşlar daha iyi biliyor ama tatlı su olacağı kesin baraj sanırım. elimde 040 misina var buna uygun önerebileceğiniz şamandıra varmıdır ? ilk defa tatlı suda av yapıcam.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Melih0

Melih0 Yeni Üye

https://www.google.com.tr/search?q=...DKategori%26KatID%3D299%26Price%3D0-5;300;300
    https://www.google.com.tr/search?q=...%26KatID%3D299%26Price%3D0-5%26Dil%3D;300;300

Valla abi sana ince şamandıra tavsiye ederim balığın görüşüne pek girmemesi için. Ben her hafta Meriç Nehrinde avlanıyorum genelde ince şamandıralar iş yapar.Fakat ilk verdiğim linktekide tatlı su için ideal ikisinide denedim başarılı sonuçlar aldım. Olta attığın yere göre şamandıranın misinadaki yerini ayarlarsan iyi vuruşlar alırsın. Eğer solucan bulursan solucan tak tatlı sudaki her balığa hitap eden bir yem.

4. quardian

quardian Yeni Üye

site olarak tavsiye etseydin iyi olurdu yani kaç gramlık şamandıra kullansam iyi sonuç alırım

5. Melih0

Melih0 Yeni Üye

Barracuda 25110 (10gr) Olta amandras | Barracuda Olta amandralar

Bu tatlı su için uygun olacaktır. Şamandıranın alt kısmına en ufak en hafif kurşunlardan kurşunun altına ise 2 iğne bağlayın. Tabi bu söylediğim durgun ve pek fazla uzak olmayan yerler için. Atacağınız yer yakınsa en güzel sistem bence bu. Çünkü tatlı su balıkları yemin gerisinde çok ağırlık hissederse yemi kusuyor.