Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

0 numara terrier cinsi köpek

Konu, 'Genel Konular' kısmında mustafaonur tarafından paylaşıldı.

1. mustafaonur

mustafaonur Aktif Üye

tüm site sakinlerine iyi aksamlar

13 yaşındaki köpeğimiz öldüğünde hem yerini doldursun hemde anneme teselli olsun diye 0 numara terrier almıştık.fakat şu sıralar annemin rahatsızlığından dolayı,sağlıklı bir şekilde bakımı olacak gibi görünmüyor.

bu yüzden bizim kadar iyi bakabileceğinden emin olduğum birine vermek istiyorum.evet ben satın almıştım fakat hayvanı herhangi birine satıp heba olmasını istemiyorum.
    lütfen bakımını layıkıyla yapacağına inananlar, EVDE BAKABİLECEKLER çanakkale ve çevresinden yada şehir dışı ise gelip alabilecekler ararlarsa sevinirim

irtibat numarası 544 849 5894 işteyken açamazsam geri ararım.
    zilli şu anda çardaktadır ikinci mülakatlar annem tarafından yapılacaktır :)

ismi ZİLLİ :) 2 yaşındadır tüm eğitimleri aşıları tamdır

safinaz bebeklere bayılır

diğer hayvanlarla çok iyi anlaşır.van kedim de var devamlı oynarlar

evde bakımı zorunludur soğuğa dayanamaz :)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Maaşallah şirin mi şirin, kuzu gibi sevimli. Hayırlı bir sahip bulunur inşallah:)

4. turna

turna Aktif Üye

İnşallah iyibir yere gider. benimde vardı 15 yaşında rahmetli oldu, onların kıymetini sağdece besleyenler bilir.

5. mustafaonur

mustafaonur Aktif Üye

herkezden çok özür diliyorum işlerimin yoğunluğundan fırsatım olmadı.tam sevdiğim bir abime vericekken annemin göz yaşları sonucunda kalmasına karar verdik.nasip değilmiş.

6. Emir Şengezer

Emir Şengezer Daimi Üye

Bir yerden sonra evlat gibi oluyor. Ben de vermek zorunda kalmıştım çok koymuştu. Hatta ilk verdiğim kişiden kardeşimin durmadan ağlaması sebebiyle gidip geri almıştım... Sonra bir şekilde kendini alıştırdı.

Anneye acil şifalar dilerim. Ufaklığın kalması moral yönünden ona büyük destek olacaktır.

7. oktay16

oktay16 Moderatör

En doğru kararı vermişsiniz sevgili mustafa, emin ol verdiğin kişide eski neşesi kalmayacaktı ve psikolojisi bozulacaktı, zamanında aynı şeyleri bende yaşadım ve bizzah şahit oldum.

En son yaşadığım durum ise oğlum ata dünyaya geldikten sonra evde beslediğimiz cilcila cinsi kediyi birilerine verme düşüncemdi. verdimde, ara ara görüyorum fakat görmesm daha iyi, insan vicdan azabı çekiyor. bazı şeylerin kararını baştan vermek lazım biz bunu yapamıyoruz malesef.:cool:

8. Ediz Dülger

Ediz Dülger Aktif Üye

Happy End olmuş harika ..