Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

02 Mart Beyoğlu Taş Plak Meyhanesi Fasıllı Dost'lar Buluşmasına gidiyoruz.

Konu, 'Balık Sevdası Sosyal Aktiviteler' kısmında hunter tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. hunter

hunter Daimi Üye

Arkadaşlar merhabalar,
    Uzunca zamandır Dost'lardan gelen yoğun istekler karşısında bir buluşma tertiplemek şart olmuştu ve sonunda bu planı değerlendirmeye aldık.

Mekan olarak Avrupa yakası Dost'lardan gelen yoğun istek sonunucu ''Bir seferde Avrupa yakasında yapın''demelerine istinaden (Beyoğlu Taş Plak Meyhanesi)ile anlaşmaya varılmıştır.

Bu mekan daha önce giden arkadaşımız sevgili Gökçen(Neva)ısrarı ve destekleriyle gerçekleşti,mekan sahibi sayın Güntuğ bey ile konuşup tanıştık,kendisi bizimle özel ilgileneceğini,masayı zengin tutacağını,mezelere bayılacağımızı,gece saat 24-30'a kadar servis yapabileceklerini ifade etti.

Fasıllı bir buluşma olacak,devam eden saat'de CD'dende devam edeceklerini,arşivlerinin çok zengin olduğunu ifade ettiler.

Menü olarak;
    serpme Meze,çeşitliliği çok fazla olacağı,ara sıcakları bol olduğunu,ve sınırsız içki seçeneği ile anlaşma sağlanmıştır.
    Ana yemek olmayacak,Yemek işin içine girdiğinde hem fiyatın çok arttığını,hemde özellikle hafta sonlar(Cuma-Cumartesi)sağlıklı servis yapamadıklarını,aksamalar olabileceğini söyledi ve mezelerimiz çok zengin ve güzel ana yemek aramayacaksınız dedi.

Fiyat olarak yapmış olduğumuz pazarlık sonucunda sınırsız içecekle beraber kişi başı 65.00.tl oldu.

Aşağıya isim listesi oluşturuyoruz,gelmek isteyen arkadaşlarımızın isimlerini yazdırmaları gerekmekdedir.
    Sizlerden ricam kesin gelebilecek arkadaşların isimlerini yazdırmalarıdır,bunun sebebi mekan sahibi kapora alması gerektiğini bizimde bu durum karşısında anlayış göstermemizi rica etti,haklı olarak hafta sonu en iyi iş yapacağı bir günü geleceğiz diyerek söz ile yer eyırtan kişilerin gelmemeleri durumunda uğrayacağı zararı siz düşünün.

Çok güzel bir buluşma olacağını düşünüyorum,çok özlediğimiz ve uzunca bir süredir özlediğimiz ve bir araya gelemediğimiz arkadaşlarla görüşmek çok güzel olacak,ayrıca yeni arkadaşlarla ve üyelerlede tanışmak arzusundayız.

Mekan burası..

Taş Plak Meyhanesi

KATILIM LİSTESİ;

1:Mustafa (hunter)
    2:Gökçen (Neva)
    4:Gökhan (Aybata74)
    5:Selçuk DİNÇ
    6:Tamer (Arateus)
    7:Tolga ÖZGÜR
    8:Arzu ÖZGÜR
    9:Eray ÖZ
    10:Ayhan POLAT
    11:Yalçın CANSEVER
    12:Tuğba CANSEVER
    13:Erdem KORAL
    14:Serdar BİNGÖL (srdr_bngl)
    15:Salih (ŞİLELİ)
    16:Emre (Scofield)
    17:Oral ATAK
    18:Mert YILMAZ.
    19:Faruk usta
    20:Nasuhi ALBULAK
    21:Murat KARAHAN
    22:Engin DAĞLI
    23:Sinan AVCI(Horosanlı)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 2 Mart 2013
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Mustafa Abi buluşma harika olur, gelmek isterim ben de. Bir ricam var, bu tür buluşmalarda, bir alkollü bir de alkolsüz fix fiyat alınsa olabilir mi?

Ben alkolsüz içecek tüketirim mesela. Alkollü içeceklerin fiyat farkı sebebiyle şişmiş bu fiyatı ödemek açıkcası hoşuma gitmiyor.

Biliyorum org. ayarlamak zahmetli oldukça fakat eğer bu şekilde bir imkan varsa bunu da kullanabilirsek çok sevinirim :)

4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

İçki limitli olsa istediğin olabilir ama masaya bol kepçeden içecek gelince mekan sahibi takip edemez diye düşünüyorum.
    Bizim müdavimler genelde süngerden mamul oldukları için de limiti limit olarak kabul etmiyorlar.

Buradaki haksızlığı gidermenin yolu da yine limitten geçiyor bana göre..

5. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Alkol limit tanımıyor diyebilir miyiz Şeref Abi :)

Neyse konuyu asıl amacından uzaklaştırmayayım, Mustafa Abi sana güveniyorum diyorum ve kaçıyorum :)

6. Aybata74

Aybata74 Aktif Üye

Harika bir gece olacak fasıl, sohbet, sınırsız menü ile Hayata Yeni'den bakacağız heyecanla bekliyoruz görüşmek üzere...

7. hunter

hunter Daimi Üye

Merhabalar,
    Basetiğiniz üzere elbette çok zor ve bir o kadarda çetrefilli bir iş bu işleri ayıklamak. :)

Şöyleki,
    Mekanı ayarlayabilmek bir dert,ayarlasakda mekan sahibinin sayı konusunda ikna edip istediğimiz kıvama getirebilmek bir dert,menü konusunda limitli istesek başkaları limitsiz isterim dediğinde bunu ayarlayabilmek bir dert,limitsiz yaptığımızda içmeyen arkadaşlara haksızlık gibi oluyor bu durumu feraha çıkarabilmek bir dert,yeniden silbaşa dönüp hali hazırda mekanı ve mekencıyı ayarlayabilmişken tekrar limitsiz olan arkadaşlarımıza bir fiyat çıkartabilirmisiniz demekde ayrı bir dert. :D

Umarım yukarıya özetleyebilmişimdir ve umarım çok art niyatsiz yazdığım bu yazımıda yanlış anlamazsınız.

Erkan,
    Emin olki bu konuyu bizzat senin rican için adamı karşıma alacağım,sonucuda çok düşük bir ihtimal olduğunu düşünüyorum ama ginede sizinle paylaşacağım,bu arada yukarıda sıraladığım konular bu mekan için bahsetmiyorum,genelleme aramalarım oldu farklı mekanlardan adamlar resmen yüzeme ''Yanlış anlamazsanız siz başka mekan bakınız lütfen''dediler. :)

Durumu böylece özetlediğimi sanıyorum,bizlerde kimselerin fazla ücret ödemesini istemeyiz ve içmeyen kişiyede haksızlık olmasını istemeyiz ama bazı durumlar için göze alıyoruz bu durumları,zaten derler ya kırk yılda bir toplanıyoruz zaten bunada göz yumacağız artık.
    hepinize sevgiler.

8. duzensiz

duzensiz Daimi Üye

afiyet olsun abiler, mekan sahibini düşündüğümden katılmayacağım :D

9. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

@Hunter

Mustafa Abi teşekkür ederim, elinden geleni esirgemeyeceğini biliyorum. Ben yeri gelmişken, nazım da geçiyorken konuya değineyim dedim. Yoksa muhabbete engel olmayan küçük bir detay. Ne şekilde olursa olsun, buluşmaya gelmek istiyorum zaten

10. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tüm mekanlar burunlarından kıl aldırmadıklarına göre işleri tıkırında demek...

11. hunter

hunter Daimi Üye

Listeye ekliyorum o halde Erkan.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.