Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

04-02-2013 abilerimle lüfer avı

mahmutignak

Daimi Üye
Adı
mahmut ignak
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Tüm ekibin ellerine sağlık.Afiyet olsun

avcihan

Aktif Üye
Adı
Cihan SARI
Koymayın bu raporları arkadaş delirtecekmisiniz bizi gece gece :) uykumu kaçırdınız.
Zevkin tavan yaptığı anları tahmin edebiliyorum adamın gözü döner.
Ellerinize sağlık maaşallah devamını dilerim.
teşekkürler, özendirdiniz bizi istanbuldan sarıkanat raporlarıyla bizde çalıştık oldu :D

avcihan

Aktif Üye
Adı
Cihan SARI
Abi hemşeriler çalışıyor ellerine sağlık.Süper av olmuş...Çok sevindim adınıza umarım daha güzel avlara imza atarsınız.
Selamlar.....
Teşekkür ederim Mert abi.Umarım o güzel avları beraber de yapmak nasip olur bir gün.

avcihan

Aktif Üye
Adı
Cihan SARI
kardeşim benim bu avı yanıbaşımda yapmış olsanda foto,sanki ilk defa görmüşüm gibi keyif verdi.tebrik edip devamını diliyorum :) ama böyle av kaç yılda bir olur allah kerim.kofana adayı o koca koca gözlerini açmış keratanın üstündeki badem sahte kendini ıspatlamış oldu bugün her çantada olması lazım.
çabuk dön ayvalıktan :) o kayanın üstüne ''cihanın kayası'' yazmayan mustafa onur olmasın :)
Teşekkür ederim Mustafa abi.Badem ispatladı kendini evet ama karpuza da hayır diyemedi balıklar ne kadar fazla uzağa atılmasada. Ben Çanakkaleye gelene kadar lüfer falan kalmaz piyasada ama Turna , Levrek koştururuz bizde artık napalım :) Geldiğimde kayanın üstünde adımı görmezsem darılırım ama gemiden falan gözükcek gibi olsun :D

YaşaR

Moderatör
Yönetici
Gold Üye
Adı
YaşaR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Tebrikler. Gözümüz gönlümüz doydu bu sene Lüfere.

avcihan

Aktif Üye
Adı
Cihan SARI
Maşallah, şahane lüferler, tebrik ederim.Ben Tekirdağlıyım, memlekete gidesim geliyor valla, tabii oradan da ver elini Çanakkale.Balık sevdası böyle bişey galiba.İskenderunda bu şekilde avlar olmuyor, keşke olsa.Ben genelde kofana avına gidiyorum, o da az.Bogazdan geçenlerin bir kısmını bırakın olurmu akdenize gelsinler, biz de nasiplenelim. :) Rastgelsin, bizim oralara selamlar.
Merak ettim , oralarda 3-4 kg. civarlarında kofana çıkyormu?
Teşekkürler , sahteden kurtulanların beşte biri geçse sizin tarafa güzel Kofana raporları görürüz sanırım :D Bu taraflarda öyle iri kofanalar olmuyor , bırakın yakalamayı duymadım bile öyle iri balık aldıklarını ama nadirende olsa 1 kg civarı balıklar yakalanıyor.

avcihan

Aktif Üye
Adı
Cihan SARI
Tebrikler Cihan
Giderayak iyi bir av olmuş.
Şimdi sırada Ayvalık levrekleri var değil mi? :)
Her zaman rastgelsin
Teşekkürler Şeref abi.
Son güne sıkıştı valla balıklar , daha balık oynak yaparken dönmek zorunda kaldım.
Dediğiniz gibi şimdi Levrek denemeleri başlayacak , nasip olursa yarın bi yoklayacağız.
Sizede daha güzelleri rastgelsin.