Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

06-10-2013 dişlileri.

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında trakonya79 tarafından paylaşıldı.

1. trakonya79

trakonya79 Daimi Üye

Herkese merhaba;

bu aralar dişli avı yapmak klasik oldu,

Geçen hafta aldığım 12 dişli üzerine Sevgili kardeşim Furkanın vermiş olduğu demeci izleyelim lütfen

Tarih:30 Eylül pazartesi iş çıkışı sahilleri gezerken :D

05 ekim cumartesi günü saat 14.00 iş çıkışından sonra soluğu deniz kenarında aldık ben ve Eser.

aynı zamanda Cahit abi ve Hakan arkadaşımda bizle beraberdi,HakanSpor değil :D Shadowpane

avlağımızı cankurtaran kumkapı civarında seçtik,

oldukça sıkı giyinmiş olmamıza rağmen havanın sert ve soğuk olması bizi bir anda buz kestirmişti,

hemen oltalarımızı açıp rapalalarımızı iliştirir iliştirmez at çeklere başladık ama nafile :eek:

yemli denemelerimizde sonuç vermeyince küskün bir biçimde evimizin yolunu tuttuk ve tüm ekip sıfır çektik,

06 Ekim sabahı farklı bir merada şansımı denemek amacı ile yine düştüm yollara,

saolsun HakanSporda bana eşlik etti,avlağımıza gelir gelmez eserde bize katıldı,saat 09.30 gibi oltalarımızı su ile buluşturduk,ve dişliler gelmeye başladı :)

saat 11 gibi Mehmet abim (Pehlivan) teşrif etti ve bermuda şeytan üçgenini kurmuş olduk :D

kendo markda 90mm sahteler kullandık kurşun 100grm,

Meraklısına :D

Mehmet abi meraya geldikten kısa bir süre sonra balık bıçak gibi kesti

saat 15 gibi avlakdan ayrılırken Eserde 3 HakanSporda 10 bende 14 dişli var idi,Mehmet abimin kısmeti yoktu malesef balık kandıramadı

tam dönüş yoluna koyulacak oldukki telefonuma gelen resimli bir mesaj ile irkildim, :eek:

Rıdvan abi bombayı patlatmış dişlilerin dişini eline vermişdi sabah suyunda :eek: :eek:

akşam suyu denemelerimizdende sonuç alamayınca güzel bir çiğköfte partisi yaptık ve evlerimizin yolunu tuttuk,

bunlarda benim payıma düşenler,

kısmet olursa bu ayın 11'inde memleketim olan rizeye gideceğim kısmet olurda bir levrek kandırabilirsim konu açacağım,

yarın pazartesi yeni bir hafta,

herkese hayırlı haftalar şimdiden.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Tebrikler bu yoklukta gayet verimli avlar yapıyorsunuz daha niceleri rastgelsin :) Sular hala sıcak oldugundan balık hala yapmadı tam anlamıyla, Umarım kısa sürede hareketlenme başlar :)

4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Özkan
    Konuşturmuşsun sahteleri yine. :)
    Her zaman rast gelsin.

Not: Rize'ye gidince kesin levrek yakalamak istiyorsan Hızır'ı bul. :)

5. ozan1977

ozan1977 Aktif Üye

tebrikler çok güzel görüntüler beklediğimiz zaman geldi yavaş yavaş hızlanır..lüferi yakın zamanda uğurlarız...sarıkanatlar bizim olsun..ellinize emeğinize sağlık..saygılar rastgele..

6. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Rıdvan ağabeyin balıkları rüyama girdi :D

7. radopit

radopit Aktif Üye

Furkanım bu balıklar aylardır rüyamda zaten biraz önce benim yavrulardan kalan son lüferovskiyi mideye indirdim. Bu tadı özlemişim. Birol,özkan ve senin raporlarını okuyarak ve özkanın sağolsun özel ilgisi ile öğrendiklerimizi sabırla uyguladık, çok şükür rabbim nasip etti dün sabah.

Bu da rapor içinde rapor gibi oldu,

özkan kardeşimin bu yoklukta ve senin iddiana rağmen tuttuğu dişlileri unutmayalı. On onbeş güne herkesin tutabileceği bu balıkları seninde dediğin gibi bu zaman da tutmak marifet.

Ellerine sağlık özkan kardeşim rast gelsin.
    bigün furkanlada avlanırız inşallah.

biz yarın sabah Mehmet abiyle (pehlivan) bi deneme yapacağız bişey denk gelirse paylaşırım inşallah.

8. pehlivan

pehlivan Aktif Üye

Özkanım paşam balığın kesmesinide bana bağlayıp adımı sıfırcıya çıkardın ya helal olsun sana :D:D:D:harika:

9. pehlivan

pehlivan Aktif Üye

Tebrikler (en kahramınından rıdvanım )kardeşim paşam maşallah allah nazarlardan saklasınne güzel şeyler onlar inşallah bir gün bana tutmak ta nasip olur böyle güzel trofe dişliler :D:D:D Her ne kadar adımı sıfırcı ve ben geldiğimde balıklar kaçıyor'a çıkarsada özkanım'ıda dileklerime kattım :)Ben ne zaman tutucam böle balıklar adım sıfırcıya çıktı :) :) :)

10. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Ben ne yapayım cumartesi pazar yapmadığım halt kalmadı bir tane alamadım çıldırdım yaw.

11. fthdmr

fthdmr Aktif Üye

Özkan Tebrik eder bereketli avlarının devamını dilerim sizinle takılıp taktik kapmak lazım yavvvv