Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

09.03.2014 kasna avı

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında genckemo tarafından paylaşıldı.

1. genckemo

genckemo Üye

Bugün öğleden sonra arkadaşım Gökhan'la Kırklareli barajına gitmeye karar verdik.Ben iki aydır havaların soğuk gitmesi sebebiyle ava gitmemiştim.Gerçi bugünde hava oldukça soğuk ve rüzgarlıydı (en yüksek 6 derece).Ayrıca kuvvetli rüzgar'da vardı.Yinede şansımızı denemeye kararlıydık :) Saat 14.30 civarı avlaktaydık.Gökhan göl kamışıyla yemli avlanma niyetindeydi vuruş olmayınca sonra oda benimle atçek'e başladı.Çeşitli maket balık ve döner kaşık hatta silikon balık'da denememize rağmen hiç vuruş alamamıştık.En sonunda 10 gr.'lık bu kesme kaşıkla günün tek balığını aldım.Daha sonra 3 vuruş daha almama rağmenbalıklar bize kısmet olmadı.Sanırım kaşığın kancası büyük geldi.Saat 17.00'da havanının iyice soğumasıyla avı sonlandırdık.Tek balık'ta olsa iki aylık av özlemimizi giderdik ve güzel vakit geçirdik.:)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. trakonya79

trakonya79 Daimi Üye

Tebrikler,

böyle bom boş meralarda olta atıp zaman geçirmenin hastasıyım :)

benimde bu sene kasna tutmam lazım :D

O soğukda iyi durmuşsunuz,ayrıca bu aylarda kasnanın sahteye rağbet etmeside bereketli bir yıl olacağının habercisi olabilir sanırım,

Kısmetiniz bol olsun sayın abim.

4. genckemo

genckemo Üye

Teşekkürler,burada 15 martta kasna avı yasak döneme giriyor şansımızı deneyelim dedik:)