Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

09.11.2012 Üsküdar'daydım...........

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında Şemsipaşalı tarafından paylaşıldı.

1. Şemsipaşalı

Şemsipaşalı Aktif Üye

Tarih zaten başlıkta mevcut mekanımız da ismimizde var lafı uzatmaya gerek yok meramızı kimseden saklamayalım
    Saat 15 gibi evden cıktım herzaman iyi yem aldığım balıkçıma gittim sağolsun hiçbirzaman elimizi boş bırakmadı depodan aldık su değmemiş yemlerimizi.
    Sahile vardım fazla kişi yoktu önceki avlarımdan dolayı azalmış olan misinama biraz ekleme yaptım zaman 18:30 olmuştu artık oltayı suyla buluşturalım dedik ama ne gelen ne giden var bizim yemlere bu arada yanımdaki arkadaşlar evde hazırlamışlar kimi tuzlamış kimi gazeteye sarmış bana laf sokuyorlar. En sonunda yerimi değiştirdim akşama karanlığı çökmekte bizde sadece 1 adet çinekop var eve telefon açtım ben gece gelebilrim diye ama bizim olta başını suya gömdü bile aman dedim kaçırma bunu yoksa arkadaşlara madara olacağız takım sudan kurtulduğunda gerçek ortaya çıktı beklemenin sonunda bir takıma 2 adet geldi ve sonra bizim şov başladı arka arkaya gelen balıklarla saat 21 den 24 e kadar sayı 22 olmuştu artık eve gidilmez kalalım burda dedik sabahın ilk ışıklarına kadar bilen bilir Üsküdarın gecesini huzur içinde balığımızı tuttuk sabak olduğunda 38 balık olmuştu eve gelir gelmez akşama nöbet olduğundan yattım raporda ancak şimdi yazıldı.

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Nihat
    Balık bir başlamış, pir başlamış.
    Her zaman rastgelsin

4. hunter

hunter Daimi Üye

Nihat'cım tebrik ederim.
    Güzel av yapmışsın,orada bir türlü av yapma şansı bulamadım,en son niyetlenip geçen hafta Cuma seni arıyacaktım oraya geleceğim diye, telefonda bahsetmiştim son dakika Avrupa yakasına geçmiştik.

Balıkları unlayıp kızartmışsın,bu şekilde yapmadım nasıl oluyor?çok yağ çakme durumu mevcutmu?
    Bu arada afiyet olsun. :)

5. Şemsipaşalı

Şemsipaşalı Aktif Üye

Teşekürler Mustafa abi benim un taş değirmen unu mısırda kendimize ait olduğundan nemsiz olarak kurutulmuştur o sebebten fazla bir yağ çekmez unlamamdaki sebeb tat değil balığın dışını zırhlamak bu sayede içinede fazla yağ çekmiyor ve tadını koruyor balık yerken sadece balık tadını alıyorum böyle görmüş böyle alışmışız.
    Perşembe gece gitmeyi düşünüyorum fakat elimde iğne kalmadı takım yapacak fırsat bulursam perşembeye yetiştirip sabahlamak niyetim yine.

6. onder

onder Aktif Üye

Çok iştah kabartıcı bir av tebrik ederim.

7. Şemsipaşalı

Şemsipaşalı Aktif Üye

Perşembe gece işin yoksa gel gidelim arkadaşım :harika:

8. Şemsipaşalı

Şemsipaşalı Aktif Üye

Yaşasın 3 numara 2 kutu iğne buldum perşembe balıktayım ....(VMC)

9. onder

onder Aktif Üye

Maalesef kursum var ama Cuma gecesi olabilir :).

10. Mustafa Adak

Mustafa Adak Aktif Üye

Huzur ve balık, perşembeyede huzur ve balık dilerim.

11. Şemsipaşalı

Şemsipaşalı Aktif Üye

Teşekür ederim sizede huzur lazımsa Üsküdar a sağlık lazımsa çalıştığım hastaneye beklerim