Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

1 tanede olsa mutlu ediyor ya o yeter:)

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında Coşkun meray tarafından paylaşıldı.

1. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Haft içi yoğun geçsede perşembe geceden yemli sabah suyuda lüfer deneyelim dedik.Aldık boru kurtlarımızı ilk eşkine deneyelim diyip gittik avlağa.Hava güzel deniz çırpıntılı ümitlendim baya.Atıldı oltalar bekleme süreci başladı.30 dk geçti tık yok.Cüneyt arkadaşım ben dedi dip atıcam.Atmasıyla vuruş geldi ve bir güzel izmarit geldi.Benim inadım halen eşkine idi yemleri tazeleyip sürekli atıp duruyordum ama şamandıra hep yüzmekteydi.Cüneyte bu seferde bir çapak gelmişti geldiği gibi suya iade.Saat 3:30 gibi umduğumuz olmayınca hadi dedik yem ziyan olmasın mırmır deneyelim.Hızlıca toplanıp kumluk alanımıza geçtik malzemeler açıldı hopp suya.bekleyiş devam ama tık yok:( Saatin 4:30 olmasıyla hadi dedik toplanalım da lüfer için yer kapalım diyerekten Kavaklı sahile doğru yol aldık.İlk gittiğimizde 20 kişi vardı.Spinler açıldı rapala kutusu alındı ve yerimize geçtik.Biraz kolları açalım diye 10-15 atış yaptıktan sonra oturup çay içip bekleyişe geçtik.Bu zaman zarfında Kavaklıda heralde 5382926354838 kişi olmuştur:) Ezan okundu ama halen tık yok.Dedik bugün nasip çıkmıycak bize sudan.Bi ara 5 m solumdakiler gırtlak gırtlağa gireceklerdi onlar durdu sağ taraftan biri uzun olta yapan bi kayıktaki elemana yardırdı falan değişik bir sabahtı.Gün ağardı o rapala bu rapala derken Savagear lemon a fotoğraftaki delikanlı geldi.O kadar kişiden gördüğüm 10 balık alan oldu.Fotoğrafta slikon görünce şaşırmayın herkes tutturmuş bir katil katil diye bende o yüzden slikon ile çektim:) Ben sahteye katil demem tek katil benimdir:)) Herkese rastgelsin.

Ekli Dosyalar:

SUNAY GÜNGÖR ve sunny1403 bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. i.h.beyaz

i.h.beyaz Aktif Üye

tebrikler coşkun. bizim merada 8 10 kişi oluyor ama tek eksik balık

4. HastaRuH

HastaRuH Daimi Üye

Allah kolaylık versin çok kalabalık mera sevmiyorum. Hır gür eksik olmaz. Balıkta şahane eline sağlık.

5. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Coşkun
    Güzel bir lüfer almışsın.
    Her zaman rast gelsin

6. fthdmr

fthdmr Aktif Üye

Çoşkun abi tebrikler

7. sunny1403

sunny1403 Daimi Üye

Tebrikler..Bir tane ama guzel bir tane..Afiyet olsun..

8. Horozbina

Horozbina Daimi Üye

AZ İLE YETİNEN,
    OTU KÖKÜNDEN SÖKMEYEN KOYUN

olamadı bu insanlık. (ben dahil)

Helal olsun Coşkun
    devamı olsun olmasın, o an yeterdi değil mi?

9. Ozkanartuc

Ozkanartuc Aktif Üye

Tebrikler Coşkun o gün yataktan kalkamadığım için o balığı aldın,yoksa kalkıp aynı merada avlanma planım vardı. Lanetten yırttın :))

Silikon sağlam mı hala yoksa lüfercik onu parçaladı mı onu merak ediyorum ben. :p

10. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Teşekkür ederim hepinize daha irileri daha iyileri sizlere gelsin.

Bende sevmem Erkanda inan şuan İzmit körfezinde tek lüfer alabiliceğin orası desem yalan olmaz.Nedense balık sürekli orada yavaş yavaş heryere dağılmaya başlıyor gibi paylaşımlar onu gösteriyor.

Yetiyo valla Bülent abi.Demin facebookta bir grupta adam 102 tane lüfer sarıkanat tuttum diye hava atmış.Ben 2 balık tutmak isterim nedenide biri valideye diğeri pedere:) Ben onlara çalışıyorum anlıyacağınız.

Hahahahha Özkan iyiki gelmemişsin.Helikopterle falan atardın heralde.Senin lanetine falan inanmıyorum da buda ayrı konu:) Nasipte varsa geliyor.Yukarda yazdığım gibi herkes bi tutturmuş yok bu rapala katil yok bu rapala katil diye arkadaşa sordum Kandıra F tipinde hiç bunlardan gördün mü diye yok dedi güldü demekki hiç biri katil falan değil.Slikonu koymam sırf espiri amaçlıdır ama onunlada deniyeceğim çok beğendiğim bir üründür.

11. TekAdam

TekAdam Moderatör Yönetici

Hem sabrınızdan hem de azminizden dolayı tebrik ederim Coşkun, ayrıca Lüfer için de ellerine sağlık, afiyet olsun :)

Bu Lüfer'i silikon ile alabilmen mucize gibi olmuş. Bizim silikona Levrek yerine Lüfer vurunca bu hale geldi :D