Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

1 Temmuz Levrekleri...

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında m1976k tarafından paylaşıldı.

1. m1976k

m1976k Aktif Üye

Nasıl diyordu şarkıda "aklıma düştü gözlerin bir görebilsen dın dın dı dın.." aynen öyle oldu bir gün önceside gidip 2 adet levrek yakalamıştım vel hasılı dün gece 11 gibi evden çıktım kanala varıp biraz teke süzdüm ve dalaman çayının denize döküldüğü meraya vardı saat 12 yi bulmuş takvimler 1 temmuzu gösteriyordu ve oarad 3 kişidaha var dı ve arkadaşlardandı 10 metre kadar suya girdim iğnenin ucuna tekeyi takıp ya bismillah deyip saldım bu arada akıntıda güzeldi dalaman çayının serin sular bizleri yara yara denize kavuşuyordu derken misina gerildi tasmayı vurup yavaş yavaş kıyıya yürüdüm aman gülüm aman nazlı kuşum diye diye ilk yakışıklıyla buluştuk tekrar suya biraz zaman geçti ikincide binmişti oltaya onuda maniler eşliğinde kenara alacakken son anda kurtuldu nasip deyip tekrar suya bi müddet sonra tekrar aynı hadise buda nazar olsun dedim uzun bir müddet tık yok bu arada suda 7 kişi olduk resmen köy kahvesine döndü meraarkadaşlardan çeken oluyor derken saat 3 oldu iyice yorulmuştum suyun içinde gözlerimi kapatım denizin temiz havasını i.çime çekip bir yandanda gözlerimi dinlendirirken birde baktım ki biri benim sicimi çekip duruyor heyyyyyyyyt kaptırmam sana misinamı deyip yakışılıyı arkadaşının yanına ve final 3. balığıda aldıktan sonra saat 4 gibi meradan ayrıldım eve geldiğimde sabah namazı vakti girmişti yaradanıma bukadar nimetler içerisinde böyle güzel cennet vatanda yaaşadığım için sonsuz hamd ve senada bulunup vazifemide yaptıktan sonra istirahate çekildim
    not :arkadaşlar palaz iğneği neredeyseböbreklere kadar yuttuğu için çıkarırken hasar gördüğü için iade edemedim :(

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

O serin suyun için de olmak istedim bir an. :)

Tebrikler, kısmetin açık olsun.

4. ryetik

ryetik Aktif Üye

Tebrik ederim , yorucu ama güzel bir gece olmuş :)

5. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

tebrikler murat abi güzel rapor olmuş :D beğendim :) palaza yazık olmaz hocam bilinç önemli :) bir iki bişey değil mesele küçüğün alınmaması gerektiğini benimsemek :D balıklarda harika anlatımda :D

6. oktay16

oktay16 Moderatör

Sabah sabah iyi geldi bu rapor, (gerçi öğlen olmuş.:)) Öğleden sonrasi için plan yapmaya çalıştım raporunu okurken, hadi bakalım hayırlısı:) Herzaman rastgelsin....

7. m1976k

m1976k Aktif Üye

bu sıcaklarda kim olmak istemez değilmi?

8. m1976k

m1976k Aktif Üye

eyvallah ramazan bey..
    senin raporların yanında bu sinek vızıltısı sayılır şeref kardeşim teşekkür ederim.
    rastgelsin oktay bey dilerim gönlünde olana kavuşursun...

9. kılıçaslan

kılıçaslan Aktif Üye

tebrik ederim.şu teke işini bir ben beceremiyorum galiba:)

10. miller

miller Üye

Ellerine sağlık Murat bey

11. drasty41

drasty41 Aktif Üye

Tebrikler Murat kardeş bu sıcakta serin suda iyi gelmiştir yanlış anlama ama circle iğne kullanmayı denedinmi Murat'çım