Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

10.ocak.2011.

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında lüferoski tarafından paylaşıldı.

1. lüferoski

lüferoski Aktif Üye

Sevgili arkadaşlar bugün sevgilil kardeşim ozanla beraber av planı yaptık ve işe koyulduk .
    geçen haftaki raporumu sizinle paylaşamadım kusura bakmayın bu arda.
    sabah ilk iş olarak 5.30da kaltım ve ozanı almaya gittim kardeşimi aldıktan sonra yola koyulduk , sabah suyuna atışlarımız rapala eşliğinde yapldı. ama balık bir gün önceye göre zayıftı ozan sıkıldı ve yemlik yakalamaya gitti bende tek başıma atçeke devam ettim tek tük derken bi ara seriye bagladım ve balıgımı aldım şükürler olsun .
    sonra birolla telofonlaştık ve onların takımın yanına gittik ki birolun av yaptıgı yer gerçekten çok zor bir yer suyu 200gr ma pamuk gibi davranıyo .
    bu arada birol kardeşim sıkıntılı olayı tedarikçi çözdü:))
    birolların yanından çıkıp bi üzküdar yaptık eksiklerimide giderip evin yolunu tutum buyrun resimler salıcakla kalın.:D

TAKIMLAR
    kamış.okuma 4.50
    rapala her renk.
    kurşun.185gr.

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. m1976k

m1976k Aktif Üye

tebrikler arkadaşım afiyet olsun. bu arada afacanıda çekirdekteen yetiştiriyoruz değilmi?

4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler
    Bence güzel av olmuş

5. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

Öncelikle bereketli olsun Sedat ve Ozan.
    Bugün Ozan ve Sedat ilede konuştuk ve Telafet Team (Emre-Kadem-Birol) ile hepberaber bir boğaz balıkçılığı yapmaya karar verdik.
    Sedat ve Ozan sabah farklı bir merayı denediler ve öğlen yanımıza geldiler. Bir süre de bizim zorlu telafet merasında misafir ettik kendilerini:D
    Birsüre avlandıktan sonra mecburi sebeplerden ötürü ayrılmak zorunda kaldılar bizden.
    Günlük güneşlik bir havada zorlada olsa kısmetimizi aldık. Uzak atış ile tek tek aldığım 1.5 kg iri istavrit ve 9 tanede kabasarıkanat-çinekop karışımı balıkla evin yolunu tuttum.
    Kabasarıkanat 230 gr geldi ve bu sene lüfer alamadığım için kabasarıkanat rekorumu 230 gr .a yükseltmiş oldum.
    Böyle giderse 300 gr lık bir lüferin yakalanması an meselesidir:D
    Yeni aldığım Shimano Aspire teleskopik kamışıma da rapala ile sarıkanat siftahı yaptırdık, devamı gelir inşallah.

Rastgele

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 11 Ocak 2011
  6. Bahadır Sarıca

Bahadır Sarıca Daimi Üye

Tebrikler Sedat&Ozan ikilisine.
    Boğazda balık yakalamak bir ayrıcalık. Çok güzel balıkçılık olmuş.
    Afiyetle...

7. BİROL

BİROL Daimi Üye

Ufaklıklar bizden daha meraklı bu işe.
    En azından benimki öyle
    Bu arada tebrikler...

8. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Tebrikler güzel av olmuş. Güzel balıklar balığın hala devam ediyor olması sevindirici.Afiyet olsun keratada işin mutfağından yetişiyor allah bağışlasın.Ben Bedirhan'ı olduğunca uzak tutmaya çalışıyorum ama huydur çeker ... tur kokar demişler babamdan bana benden Bedirhan'a miras.

9. lüferoski

lüferoski Aktif Üye

dogdugundan beri bu işin içinde kendileri umarım benden daha iyi bir amatörbalıkcı olur. :))

teşekkür ederiz.

teşekkür ederim oglum çok tan bu işi çözdü amcası blık görünce gözleri parlıyo:)

10. lüferoski

lüferoski Aktif Üye

bahadır abim ozan dünden beri kasıyo levrek kovalayalım diye zarzor ikna ettim herhalde bidaha ki avımız balıksız avraporu bölümüne olacak:))
    bogaz gerçekten ayrıcalık abi inan bugun yanıma en az 10 kişi geldi ne atıyon nasıl çekiyon ya senın kamış farklı:) ama olay birolun dedigi gibi agır kurşun uzak mesafe taraya taraya gelemekten ibaret tabi kol nekadar dayanır sen düşün.
    saygılar abicim.:D

11. bluefish34

bluefish34 Aktif Üye

Tebrikler sedat yenileride rastgelsin daim olsunlar...

Tebrikler birol (telafet tim), bugün balık almak baya bi zorluydu merada yenileri daha kolay olur umarım rastgelsin...