Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

100-200 gr surf kamış tavsiyesi

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Denedigim kamis degil ikisi de ama vercelli ve colmic isim olarak cok iyi kamislar,
Fiyatlari nedir bilemem ama distribütör ü cevat abidir(Ergin balikcilik)
Ben her daim Vega potenza supercore derim
ergin balıkçılık vega yı birakalı 1 yıl oldu nerdeyse :) artık yıldız balıkçılık vegayı getiriyor Ahmet bayağı iddalı konuşuyordu bayağı çeşit getirmiş daha da gelecem diyordu

B

BS Okuru

Misafir
ergin balıkçılık vega yı birakalı 1 yıl oldu nerdeyse :) artık yıldız balıkçılık vegayı getiriyor Ahmet bayağı iddalı konuşuyordu bayağı çeşit getirmiş daha da gelecem diyordu
Dogrudur haklisiniz Uskudardan uzak kaldigim icin sonradan ogrendim,
Gecen ergin balikciliga gittim Umitle konustum yine vegalar vardi ama yildizin sattigini da ogrendim,
Vega potenza supercore modelini ozel siprasi uzerine yaptirip sadece Ergin balikcilik satabiliyor diye duydum,
Ben onlarin yalancisiyim,
Bu arada katilir misiniz bilmiyorum ama kimin sattigindan cok neyi ne kadar satip satis sonrasi malinin arkasinda ne kadar durdugu onemli benim icin,
Ben bunu maalesef 1-2 balikcilik disinda goremiyorum,
Saygilar

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Dogrudur haklisiniz Uskudardan uzak kaldigim icin sonradan ogrendim,
Gecen ergin balikciliga gittim Umitle konustum yine vegalar vardi ama yildizin sattigini da ogrendim,
Vega potenza supercore modelini ozel siprasi uzerine yaptirip sadece Ergin balikcilik satabiliyor diye duydum,
Ben onlarin yalancisiyim,
Bu arada katilir misiniz bilmiyorum ama kimin sattigindan cok neyi ne kadar satip satis sonrasi malinin arkasinda ne kadar durdugu onemli benim icin,
Ben bunu maalesef 1-2 balikcilik disinda goremiyorum,
Saygilar
distribütör artık yıldız balıkçılıkta ergin balıkçılığın getirme imkanı olacağını düşünmüyorum, malının arkasında durarmı derseniz yıldızbalıkçalık ona bişey diyemem,cengiz balıkçılık gibi malının arkasında duran firma yok denecek kadar az

B

BS Okuru

Misafir
distribütör artık yıldız balıkçılıkta ergin balıkçılığın getirme imkanı olacağını düşünmüyorum, malının arkasında durarmı derseniz yıldızbalıkçalık ona bişey diyemem,cengiz balıkçılık gibi malının arkasında duran firma yok denecek kadar az
Aynen fikirdeyim cok haklisiniz ,
Sunu da dile getirmek isterim ben vega potenza supercore 4 yil once 2.el 700tl cevat abinin israriyla almistim.( iyiki de almisim)
2. avimda orta parcanin en alt kisminda nispten boya catlagi olmustu belki kullansam sikinti olmazdi ama gittim cevat abiyle konustum resmini cekti firmaya gonderdi o an icin supercore yoktu dukkaninda cikarip kendi kamisinin orta parcasini direk bana verdi,
Gercekten bu davranisi cok hosuma gitmisti,
Umarim ahmette bu hassasiyetle yaklasir
Bu konuda kalitesi tartisilir lakin zaten Cengiz balikciligin eline kimse su dokemez,
Saygilar

Paşşa

Aktif Üye
Adı
Remzi Öztürk
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hocam yanlış anlama ama benim konuyu biraz dağıttın. @Paşşa
Doğru söylüyorsun arkadaşım kusuruma bakma, lakin fenamı oldu kurşun arkası rapala kamışı hakkında da bilgi sahibi olduk artı senin konuda hep yukarda kaldı bide böyle düşün

cem1

Aktif Üye
Adı
Cem Oran
Cumartesi gunu bir abimin catlayan ( kullanici hatasifir. Kamisi atarken betonu keskin kenarina vurdu) porenza supercore un orta parcadini Yildiz balikciliktan Ahmet den aldik. Elinde bayaga oldugunu soyledi. Bende aytica Vega Dynasty aldim.

B

BS Okuru

Misafir
Cumartesi gunu bir abimin catlayan ( kullanici hatasifir. Kamisi atarken betonu keskin kenarina vurdu) porenza supercore un orta parcadini Yildiz balikciliktan Ahmet den aldik. Elinde bayaga oldugunu soyledi. Bende aytica Vega Dynasty aldim.
Bu durum benim de hosuma gitti,
Peki bilginiz varmi parcayi kac TL ye verdi ahmet?

cem1

Aktif Üye
Adı
Cem Oran
Fiyati soylemem dogru olmaz kardesim. Soyleki belki haberin vardir kamislar ve yedek parcanin gelisinde bir gecikme oldu. Yasanan kur artisindan once parcayi alan abim Istanbulda olmayacagindan o zaman vermeyi teklif etti ama Ahmet gerek yok abi dedi. Gecikme onun yuzunden yasanmasada o zaman verdigi fiyatin arkasinda durdu. Yani kur artisini yansitmadi. Guzel bir esnaflik yapti yani.