Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

100 TL 4.20 kamış önerisi

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında feendronk tarafından paylaşıldı.

1. feendronk

feendronk Yeni Üye

Öncelikle selamun aleykum,
    Aranıza yeni katıldım ve kıyıdan surf olayı bende yeni yeni başladı.Durum buyken düzgün bir takım toparlayıp devam etmek istiyorum.İlk olarak kamış önerilerinizi almak istiyorum.Kişinin boyu da etkiler gibi bir şey duymuştum o yüzden boyumu 1.79 olarak belirtmek istiyorum.Yeni başlıyorum surf kamış önerileriniz nelerdir ? 4.20 fazlamı uzun yoksa ideal midir ? İdeal ise kullanmam gereken kurşun ağırlığı kaç gr olmalı ?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. leventt

leventt Aktif Üye

lineaeffe baia grande 420 kol kaslarına güveniyorsan tavsiye edebileceğim surf kamıştır. :)

4. feendronk

feendronk Yeni Üye

Güzel bir kamışa benziyor ayrıca verdiğiniz sitedeki açıklaması bana göre olduğunu ima ediyor :D Diğer arkadaşlar siz bu kamışa ne dersiniz veya başka bir kamış öneriniz var mı ?

5. popeye1907

popeye1907 Aktif Üye

Lineaeffe Turnafresh in yeni versiyonu bir kamış var adını hatırlamıyorum. Tam sana göre başlangıç seviyesinde hafif odunumsu sağlam bir kamıştır. Mavi renkli bir kamıştı sanırım. Adını bilenler yazar. Mcasting olabilir yanlış hatırlamıyorsam..