Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

12 MAYIS MELENURLARI

m1976k

Aktif Üye
Adı
murat keleş

m1976k

Aktif Üye
Adı
murat keleş
süper resimler gerçekten..bereketli avlarınız daim olsun.
teşekkürler haydar kardeşim...
Tebrikler güzel avcılık olmuş.:)
afiyet olsun..
Daha güzelleri sizlerin olsun
Tebrikler güzel av olmuş eline sağlık, murat abi.
oktaycığım teşekkür ederim nasip işte çok şükür ki böylesi güzel bir ülkede ve bu ülkenin de güzide bir bölgesinde yaşıyoruz..
Öyle bir meranız varsa balık olmasa da olur. Çok güzelmiş içim gitti.
saolun ahmet bey teşekkürler...
Çok zorlu meraymış. Bugün bende melanur için silikon çektim ama tık yok. Güzel balıklar için ayrıca tebrikler.
Akıncığım melanurlar seni kesmez ama olsun zannediyorum tekneden sırtı çektin ama malumun melanur çok nazik bir balık anında terki diyar eder ve şunu söyleye bilirim merayı mutlaka ekmek ile yemlemek gerekli mümkün oldukça ince misina kullanmak lazım...

mahmutignak

Daimi Üye
Adı
mahmut ignak
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bu merada balık olsada olur olmasa da.Sizin avınız gayet bereketli geçmiş.Ellerinize sağlık.Afiyet olsun

m1976k

Aktif Üye
Adı
murat keleş
Bu merada balık olsada olur olmasa da.Sizin avınız gayet bereketli geçmiş.Ellerinize sağlık.Afiyet olsun
Doğru haklısınız ama oldumu dahada şeker şerbet oluyor. Fakat güzelliği kadar zorluda bir parkura sahip özellikle o kayalar oldukça seert ve keskin dikkatli ilerlemen gerekir...

turna

Aktif Üye
Adı
F.Mehmet KORAY
Çok güzel bereketli av olmuş, ellerinize sağlık, afiyet olsun, Melenur avı hakkında bilgi verebilirmisiniz ?_, kaç numara iğne, yem nedir gibi.

yükseltaktak

Aktif Üye
Adı
Yüksel Taktak
Balıklarda o prensesde çok güzel. Emeğinize sağlık, her daim rast gelsin.

m1976k

Aktif Üye
Adı
murat keleş
Çok güzel bereketli av olmuş, ellerinize sağlık, afiyet olsun, Melenur avı hakkında bilgi verebilirmisiniz ?_, kaç numara iğne, yem nedir gibi.
Değerli arkadaşım melenur avı sessizlik ve hareketsizlik ister merada hop oturup hop kalkarsan kesinlikle işin zor. misinaya gelince maksimum 20 numarayı geçmeyecek 16 veya 18 daha iyi olr iğne 5 numara çelik iğne misinanın ucuna iğneyi takıp denizin köpük yaptığı yere salla dalga yemi açıga götürmeli ve merayı mutlaka ekmek le yada tek tekle yemle yem olarak ben tek tek yada diğer tabirle teke kullanıyorum.. rasgele:cool: