Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

13.01.2011 gecesi minakop (karakulak)avım

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında OzzyJen tarafından paylaşıldı.

1. OzzyJen

OzzyJen Aktif Üye

üstadlarım herkese selamlar...3 gün önceki avımı sizlerle paylaşmak istiyorum...siteye uzun süredir üyeyim ama kayda deger bır av yapamadıgım için paylaşımda yapamadım:)

3 gün önce saat 18:00 da avlanacagım yere vardım...hemen hemen her akşam bu sefer olacak ümidiyle gittiğim sahil...zaten su ana kadar avladıgım en buyuk balık bu...insallah devamı gelir..oltamı cıkardım ,ymlerimi takıp bismillah diyerek salladım...hava hafif yagmurlu ve deniz dalgalı...tam havası yani...yaklasık 45 dakıka gectı ama vurus alamadım...tekrar yemlerimi yenileyıp dalganın arkasına bıraz uzaga atmaya calıstım..hafiften yagmur basladı ve malzemelerimi arkaya guvenlı bır yere tasıdım...oltamın yanına gıdıp bır baktım ve ufak bır vurus oldu..sanki küçük balık vurdu gıbı ..daha sonra bır tane daha ve mısına bosaldı..tamam aldı dedım...hemen kamısı elıme alıp yokladım ve iste bu sefer ucundaydı balık..cekmeye basladım kıyıya dogru..zaten bem cektıkce gelıyordu ama kıyıya yanasınca oda dıretmeye basladı ve tamam dedım bu saglam bişey ve kuma cıkardım...yanımdaki avlananlardan bırı geldi balıgı aldı kıyıya...tartamadım ama tahminen 2kg cıvarı diye dusunuyorum
    ....herkese bol avlar dılerım...

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. BİROL

BİROL Daimi Üye

Tebrikler Özcan,güzel bir balık. Bende yıllar önce rastlantı yakalamıştım 1 tane minekop....

4. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

tebrikler çok yakışıklı balık ne zevk yaptırmıştır sana tebrik ediyorum çok güzel bi balık bende gelsin çok ümit ettim ama nasip değilmiş

5. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Tebrikler çok güzel bir minekop. Daha güzellerine rastglsin:) Umarım fırında pişirip o lezzeti yaşamışsınızdır..Afiyet olsun.

6. C.POLAT

C.POLAT Aktif Üye

Tebrik ederim çok güzel bir balık,daim olsun inşallah:)

7. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Özcan
    Çok güzel bir av olmuş.
    Devamı da rastgelsin

8. m1976k

m1976k Aktif Üye

gayet güzel demekki 39 günlük taban eti süren dolmuş nice güzel avlara kardeşim.....

9. duzensiz

duzensiz Daimi Üye

tebrikler arkadaşım harika parça almışsın :)

10. OzzyJen

OzzyJen Aktif Üye

hem fırın hem tava:)) tesekkurler...

11. OzzyJen

OzzyJen Aktif Üye

herkese yorumlar için tesekkur ederım..bu benım su ana kadar yaptıgım en ıyı av...cocuklugumdan berı avlanırım ama boylesı nasıp olmamıstı...sabreden derviş hesabı :)) herkese ve banada şanslı avlar dilerim .... bu arada avda 2 uzun kosteklı takım , sülünez, 150gr kursun kullanıldı...saygılar