Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

13.03.2012 Sazan avımız.

mufitsa

Aktif Üye
Adı
derman caglar
Samsu altın kaya barajı sazan avımız 5 gün 38 tutulan balık 33 geri salınan balık 5 alı konan balık onlarda yeme amaçlı oldugu için yoksa onlarıda salınımı yapılacaktı.

10-15 kere misina patlattık sufix 50 lik misina 2 adette örgü 0,22 lik misinamız patladı düşünün nasıl bişidi. :(

Pek yazı yazmakyan anlamadıgım için çok şey yaşadık ama anlatım sıfır bende kusura bakmayın o yüzden.

Yiyemiyecegin kadar tutarsan geri sal sende bi fark yarat.

...:::TUT BIRAK SENDE BİR FARK YARAT:::...

Moderatör tarafında düzenlendi:

horasanlı

Daimi Üye
Adı
Sinan AVCI
Çok güzel bir av olmuş. Balıkları geri bırakarak örnek bir davranış sergilemişsiniz. Resimlerde çok güzel. Güzel avlarınızın devamını dilerim.

Adı
Alper Atakan
Çok güzel av olmuş
Alıkonulmayan balıklar için daha da şanslı bir av olmuş :)

hakanyavuz

Üye
Adı
hakan yavuz
Beş günlük ava 13 mart'ta başladı iseniz zaten 3 günü yasak dönemde avlanmış oluyorsunuz. 15 mart-16 haziran arası sazan avı için yasak dönemdir.

mufitsa

Aktif Üye
Adı
derman caglar
Beş günlük ava 13 mart'ta başladı iseniz zaten 3 günü yasak dönemde avlanmış oluyorsunuz. 15 mart-16 haziran arası sazan avı için yasak dönemdir.
yazdıklarımı okudunuzmu bilmiyorum bir.

Yakala bırak sportif avcılık amacında ve tadında oldu malumunuz orada balık tutmak deil o güzel dogaya ve ortama saygımızdan geri bıraktık ve bir fark yarattık.

Şöyle bişide var sazanları mümkün oldugu kadar az yorduk yani ceblleştirmedik ki yasagın başlaması yada bitmesi bizim için bir fark yarat madı buda bir kesindir.

+ ufak bi hatırlatma asıl amaç balık tutmak değil belgesel şeklinde flim çekmekti ama oda pek güzel olmadı ilk deneme malum her zaman tek atışta bişi olmuyo inşallah yaz sonu bunu bir kez daha deniyecegiz ve kısmet ise belgeselimizi profesyonal olarak çekecegiz.

anlatımım kötüdür tabir lerim kaba ola bilir pek anlamam forumlara yazı yazmaktan kusuruma bakmayın konuda içeriklerinide pek belirtmemiştim

Ama yasak yasaktır genede.

mesutaksu

Aktif Üye
Adı
MESUT AKSU
Bizler yasaklara uymazsak başkaları neler yapar.
Yine hassasiyetiniz güzel bir davranış.

hakanyavuz

Üye
Adı
hakan yavuz
yazdıklarımı okudunuzmu bilmiyorum bir.

Yakala bırak sportif avcılık amacında ve tadında oldu malumunuz orada balık tutmak deil o güzel dogaya ve ortama saygımızdan geri bıraktık ve bir fark yarattık.

Şöyle bişide var sazanları mümkün oldugu kadar az yorduk yani ceblleştirmedik ki yasagın başlaması yada bitmesi bizim için bir fark yarat madı buda bir kesindir.

+ ufak bi hatırlatma asıl amaç balık tutmak değil belgesel şeklinde flim çekmekti ama oda pek güzel olmadı ilk deneme malum her zaman tek atışta bişi olmuyo inşallah yaz sonu bunu bir kez daha deniyecegiz ve kısmet ise belgeselimizi profesyonal olarak çekecegiz.

anlatımım kötüdür tabir lerim kaba ola bilir pek anlamam forumlara yazı yazmaktan kusuruma bakmayın konuda içeriklerinide pek belirtmemiştim

Ama yasak yasaktır genede.
Balıkları salıvermenizi takdir ediyorum ama kendinizde söylüyorsunuz ''yasak yasaktır'' hangi sirkülerde balığı hırpalamazsan istediğin zaman tutabilirsin diye bir şey yazıyor acaba.