Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

13.09.2012 Narlı Keyif Vermiyor...

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı ve Genel Teknikleri' kısmında umitdulger tarafından paylaşıldı.

1. umitdulger

umitdulger Aktif Üye

Dün sabah saat 5'te yola çıktık en yakın arkadaşım Ersan ile birlikte, istikamet ilk defa Narlı ve ilk defa boru kurdu temin etmeyi başarmış olduğumuzdan beklentiler bir hayli yüksek tabi ki. Neyse saat 6:30 gibi avlağımıza ulaştık ve teknesini kiralayacağımız Ahmet abinin gelmesini beklemeye başladık sabırsızca, sonunda Ahmet abi geldi ve saat 7 gibi mendireğin karşısındaki yerimizi alıp kendimizi dubaya bağladık ve Bismillah diyip oltaları su ile buluşturduk, ben ilk atışımda bir vuruş alamayınca mesafeyi yoklamak için oltamı çok yavaşça yukarı çekmeye başladım ve orta mesafelerde oltanın ucu müthiş bir şekilde eğildi fakat bir kaç tur çektikten sonra balık kendisini kurtardı ve gitti malesef. Daha sonraki atışlarımızda ise aldığımız vuruşların tamamında hani ve kaya balığı çektik :) Yaklaşık 10 adet hani 10 adet de kaya balığı yakalamayı başardık öğlene kadar, bir tane de lapin takıldı benim oltama, başka da vuruş alamayınca öğlende avımızı sonlandırdık. Bu arada biz suya açılmadan hemen önce yunus sürüsü geçti 50-60 metre kadar açıktan, ne derece etkisi olmuştur bilmiyorum. Sizlere bol balıklı günler...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Denizde olmak bile başlıbaşına güzeldir.
    Balıkları da inşallah bir başka seferde yakalarsınız.
    Rastgelsin

4. umitdulger

umitdulger Aktif Üye

Bunlar da resimler...

5. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Su guzel havayi ve denizi yakalamissiniz bundan ala keyif mi var:) balik olmus olmamis hic muhim degil yeterki agzimizin tadi bozulmasin, kalabalik merada pata kute balik tutacagima soyle meradan baliksiz doneyim raziyim valla:) umarim birdahakine rastgelir :)

6. malkoc

malkoc Aktif Üye

Denizin kokusu yeter amaç illaki balık tutmak değil.
    Bir daha ki sefere her şey dilediğin gibi olsun.