Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

14 Kasım Lufer Ve Kalkan

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında fhmyzc tarafından paylaşıldı.

1. fhmyzc

fhmyzc Yeni Üye

Yenıden Merhaba

Yine balik sevdamiz geldi ve av alanina gittik saat 5 gibi

Lufer dedik ya zaman durdu tabiiii) Ufak bir vurus gelen guzel bir lufer pesinden 2 cisi derken 3 ve 4 iste guzellikler yine bizim yuzumuzu guldurdu , bu kacanlar yada yakalayadiklarimiz hep buyuk olmak zorundami yine ayni senaryo aldim baligi geliyorum hatta abime dedim ki otekileri kovadan cikart acayip bir sey geliyor baligi kiyiya kadar getirdim tam kaldirdim )))))) bir kafa darbesi ve arkasindan bakan 2 gozzzzz el salladim pesinden bir baska bahara dedik

abim o siralar durgun tek balik yok ona da bir vurus geldi ama o kadar istahsiz cekiryorki kamisi kesin yosun dur dedi hava kararmisti tamda anlayamadik baligi kiyiya cektik ki ne gorelim

KALKAN dedik buneeeee dalgiclardan biri oltaya kalkan takti herhalde baya bi saskinliktan sonra

bu marmarada AKYA yakalama sansimizin oldugunu kendi aramizda baya bi konustuktan sonra evin yolunu tuttuk

kalkan yemli istavrit takilmis mantarli oltaya geldi sasilacak is degilmi ))))))))

RASTGELE

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. eşkinacılar

eşkinacılar Yeni Üye

çok güzel av olmuş allah bereket versin av yeri hakkında biraz bilgi verebilirsen çok sevinirim

4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Fehmi
    Güzel av olmuş.
    Kalkan istavritle yemlenmiş oltalarla avlanır zaten. Sende tek fark mantar yüzünden biraz yukarda kalmış olması oltaların ama o da bedene dolanma vs gibi bir nedenle kurşunla birlikte yere inmiş olabilir.
    Kalkan da havalanıp yukarıdaki yeme saldırmış da olabilir tabii ama senin yakaladığın sanki dere pisisine daha çok benziyor. :)

Bu arada ben de küçük bir kalkanı sahteyle yakalamıştım.

5. Şemsipaşalı

Şemsipaşalı Aktif Üye

Tebrikler güzel bir karışım olmuş doğrusu 2 sene önce bende sema hastanesinin karşısında mezgit avlarken kalkam atlamıştı ne olduğunu göremediğimden karaya çıkartana kadar gecenin karanlığında poşet sanmıştım:D

6. John Dory

John Dory Üye

Av için tebrikler ama balık kalkan değil. Dere pisisi diye aratırsanız daha fazla bilgiye ulaşırsınız.

7. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Harika bir av olmuş, yakaladığınız pisi trofe ayarı bence, eğer yediyseniz farketmişsinizdir, yada yemediyseniz farkedeceksiniz lüferden daha lezzetli bir balık olduğunu.

8. delipoyraz

delipoyraz Üye

Tebrik ederim,güzel bir av olmuş.
    Fakat benimde kanaatim bu balığın dere pisisi olduğu yönünde.Kalkan balığına nazaran burnu daha uzun ve kuyruk yapısı farklı.

9. Aybata74

Aybata74 Aktif Üye

Trofe bir pisi balığı, tebrikler harika bir av olmuş...