Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

15 Mayıs A101 kamp çadırı,sandalyesi,tabure

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında bulent45 tarafından paylaşıldı.

1. bulent45

bulent45 Üye

Merhaba,
    A101 markette 15 Mayısta kamp çadırı,sandalesi,kafa feneri,olta vs satışa çıkaracak.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hasan79

Hasan79 Aktif Üye

Teşekkürler Bülent Abi,
    Bir gidip göz gezdirmekte fayda var

bulent45 ve Mulgogi bunu beğendi.
  4. Mulgogi

Mulgogi Aktif Üye

Bim'den önce davrandılar.:D

bulent45 bunu beğendi.
  5. bulent45

bulent45 Üye

aynen abi deyince fark ettim.Doğum tarihini 1980 yerine 70 yazmışım.Profildende değiştiremedim :confused:

6. barisgirgin

barisgirgin Aktif Üye

Teşekkürler Bülent bey ihtiyacı olan arkadaşların kaçırmaması gereken fırsat lakin
    geçen yıl almıştım bim'den bu kamp sandalyelerinden ama kalitesizmiydi yada bana mı denk geldi dikişlerinden açılma yaptı atıl durumda,ama diğer plastik katlanır tabure çok güzel arabada yer kaplamıyor ve çok sağlam tavsiye ederim

bulent45 bunu beğendi.
  7. bulent45

bulent45 Üye

bende katlanır tabure ve kafa lambasından almayı düşünüyorum.tavsiye için teşekkürler.

barisgirgin bunu beğendi.
  8. Cevat Göven

Cevat Göven Aktif Üye

çadıra ihtiyacım var,bu çadırdan kullanan var mı,bim in ki nin bez kısmı daha iyi gözüküyor ama bi arkadaş eklem yerleri kötü demiş her halde çubuklarını kastetti,ayrıca bu çubuklar dan temin edilebilir mi,kullanan arkadaşların yardımlarını bekliyorum,büyük 2 odalı çadırım var ama kurması taşıması araçta yer sorunu çok oluyor

9. Yakamoz

Yakamoz Aktif Üye

Birkac sene evvel cadiri bimden ayni fiyata almistim. Cadir ayniysa ki ayni gorunuyor kullanislilik kurulum kolayligi acisindan mukemmel. 10 saniyede hazir. Sivri sineklikleri pencereleri cok guzel. Ama saglamlik olarak vasat seviyede. Ruzgar almayan yerde kurulmali. En ciddi sorun fermuari. Metal fermuar tutacagi az bir nemde oksitlenip fermuara yapisiyor. Birdaha ayiramiyorsun. Kumasi icin az zorlamada birsey olmuyor diyebilirim. Ama sivri uclu malzemeler deler. Kamislari dikkatli sokup cikarmali. İcine ciftkisilik sisme yatak rahat sigiyor.

Kamp sandaliyeleri 60 kilonun ustune gelmez. Esiniz cocugunuz icin alabilirsiniz. Siz oturursaniz bir sure sonra yamulup bozuluyor.
    Katlanir tabure ondan dah iyi ve saglamdir.

Kafa lambasi cok iyi alinabilir. Cogumuzda da bundan var zaten. isildak icin birsey diyemem.

bulent45 bunu beğendi.
  10. NiGHTMaRe07

NiGHTMaRe07 Aktif Üye

Bilgilendirme için teşekkürler

Discovery cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

11. KalamA

KalamA Daimi Üye

Sandalyeyi ben de geçen sene Bim'den almış bulundum. 1 sezonu çıkaramadı, dikiş yerleri başta olmak üzere gerçekten kalitesizdi. 15 TL ona vereceğime 2 katını verip Koçtaş ya da Praktiker gibi biryerden alsaymışım keşke dedim hep. Eğer aynı sandalye ise kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bir de görme şansı var ise sırt bölgesi uzun, yani oturulup yaslanıldığında kafa bölgesininde yaslanabilineceği, sağlam dikişleri olan bir model olup olmaması kontrol edilmeli bence Diğer ürünlerin kalitesine vakıf değilim ama kafa lambasında da 5-10 TL civarlarında çok fazla kafa lambam çöp kovasını boyladı. Ta ki Alamatra'dan 20 TL'ye metal malzeme de kullanılmış 3 ince kalem pille kullanılan bir tanesini 20 TL'ye geçen sene alana kadar. Pil'i diğerleri gibi sömürmüyor, oldukça güzel ışık veriyor, sağlam bir model. 6 adet şarjlı pil ile uzun süre ihtiyacı layığıyla giderecektir

bulent45 bunu beğendi.