Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

15 Temmuz demokrasi zaferi kutlu olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emrecan Kaya

Daimi Üye
Adı
Emrecan Kaya
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Keşke zamanımız insanları 4 halife gibi olabilseler... Ama bunu bugün beklemek ne kadar doğru? HZ. Ali gibi olamıyor diye birilerini gömmek gerekse ilk beni ve seni gömmek gerekir sanırım...
Peygamber ümmetiysek, yapmamız gereken şeyler bunlar. Bunu bugün beklemek kadar doğru bir şey yok ama olmayacağını bilmek de günümüz insanlarının acizliğinden kaynaklı. Hem de hepimizin acizliğinden...

Rx7

Daimi Üye
Adı
Yasin Bol
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Eee neden benim yazdığımı alıntı yapıp bana yazıyorsun şimdi anlamadım benmi verdim vur emrini. Emri vereni bence dövmesinler kuru uzun kazıklarvardır eskiler bilir bence onlara yönlerdinsinler mapus saçma herkezin canı ciğeri yandı diyorsun bu memlekette hergün bilemedin haftada kaçtane şehit düşüyor biliyormusun ne anaların ciğerleri kor oluyor biz babadan milliyetci doğduk vatan sevdasını bize kimse öğretmedi onunla doğduk onla öleceğiz hamdolsun
Nese sen bosver yanlis anladin beni sana lafim yoktu

SKARPİ66

Daimi Üye
Adı
ÖZCAN TÜREMEN
Kan Grubu
A Rh Pozitif
O GECEDE CANINI VEREN TÜM ŞEHİTLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET DİLERİM. TÜM GAZİLERİMİZE ACİL ŞİFALAR DİLER GÖZLERİNDEN ÖPERİM. NE YAPSAK NE SÖYLESEK HİÇBİRİNİN HAKKINI ÖDEYEMEYİZ.KAHRAMANLIKLARINI İFADE EDEMEYİZ. BU MİLLETE ALLAH BİR DAHA BÖYLE BİR GECE DAHA YAŞATMASIN. YAŞATMASIN DİCEM AMA DÜŞMAN DIŞARIDA DEĞİL. İÇERDE.563385_10200200362945624_1642292156_n.jpg

hlubay

Aktif Üye
Adı
Haluk Baydoğan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bu kadar önemli ve her bireyin kendi fikri olması gereken bir konuda yapılan paylaşıma 439 okuma 22 cevap. Demokrasi zaferi kutlu olsun. Rast gele....

SKARPİ66

Daimi Üye
Adı
ÖZCAN TÜREMEN
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Asker kemerle kırbaçlanıyor
Türk polisi var, arkada köprü demirleri görünüyor, yani fotoğraf Türkiye'den. O sakallı da elindeki kırbacı mendil yapıp halay çekmiyorsa belli ki askerlere vuruyor.

DİKKATİNİZİ ÇEKMESİ GEREKEN ASIL KONU ŞU Kİ BU ASKERLER ZATEN TESLİM ALINMIŞ. ELLERİNDE SİLAH YOK. DURUM ANLAŞILDIKTAN SONRA SİLAH BIRAKIP TESLİM OLMUŞLAR. ELLERİNDE KEMER OLANLAR İSE SİZCE BAKIN BAKALIM PEYGAMBERİN ÜMMETİNDEN MİŞ GİBİMİ BAKIYORLAR. VE ÖYLEMİ DAVRANIYORLAR. ( HAVA HARP OKULUNDAN O KÖPRÜDE 2 SUBAY ADAYI ÇOCUK ŞEHİT OLDU. ORAYA BİR HAİN EMRİ İLE SEVK EDİLEN BU ÇOCUKLAR YARGILANDI VE HEPSİDE BERAAT ETTİ. PEKİ ŞEHİT OLAN O 2 ÇOCUK. HESABINI KİM VERECEK. BEDELİNİ KİM ÖDEYECEK. )

BAYRAM MI DEDİLER. KUTLAMAMI DEDİLER. BENİM MİDEM KALDIRMIYOR BU VAHŞETİ

O GECE BU MİLLETE YAPILANLARI. YAŞATILANLARI. YAPAN - YAPTIRAN VE SEBEP OLAN HERKESİN ALLAH CEZASINI VERSİN...

Fisher81

Aktif Üye
Adı
Mustafa
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bu kadar önemli ve her bireyin kendi fikri olması gereken bir konuda yapılan paylaşıma 439 okuma 22 cevap. Demokrasi zaferi kutlu olsun. Rast gele....
Yaşadığımız dönemde maalesef ki her birey kendi fikirlerini özgürce dile getiremiyor.Belki cevap sayısındaki azlık ondandır.
Mesela dün demokrasi bayramında, bir gazeteci, bir suç işlemediği, kimseye hakaret etmediği halde, sadece kendi fikirlerini özgürce dile getirdiği için gözaltına alındı.

Rastgele

hlubay

Aktif Üye
Adı
Haluk Baydoğan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Yaşadığımız dönemde maalesef ki her birey kendi fikirlerini özgürce dile getiremiyor.Belki cevap sayısındaki azlık ondandır.
Mesela dün demokrasi bayramında, bir gazeteci, bir suç işlemediği, kimseye hakaret etmediği halde, sadece kendi fikirlerini özgürce dile getirdiği için gözaltına alındı.

Rastgele
Maalesef kısmını unutmuşum kardeş hatırlatma için teşekkürler. Rastgele

B

BS Okuru

Misafir
Bazi gezici zihniyet hala inanmıyor yok neymiş efendim kontrollü darbeymis.. Yok neymiş efendim askerlerin kafası kesilmiş dövülmüş de kelleleri boğaz köprüsüne asılmış falan filan.. Kontrollü darbe diyenlerle şehit yakınlarını bir salona toplayacaksın kafasından vurulup 16 yaşında şehit olan oğlunu ellerinden tanıyan baba ile yüzleştirip bide onun gözlerinin içine bakıp soylemisini isteyeceksin bakalım söyleyebilecek mi? Dayak mevzusuna gelirsek o gece binlerce milyonlarca insan dışarıdaydı çeşit çeşit insan vardı 7 sinden 70 ine kadar atmosferin gazına gelip masum askerleri dövmüş olabilir ama bende o gece Akıncı (Mürted) üstendeydim üstümüze acımasızca kurşun yağdı 90 civarı gazi 9 şehit vardı o anı yaşayıp da psikolojik olarak etkilenmemek elde değil dayağı tasvip etmiyorum askerlerin çoğu kaldırılmıştı ama bu masum askerle de boğaz köprüsünde mürted üstündeki askerleri karıştırmayalım ne yani sabaha kadar kendine kurşun sıkan üniformalı teroristlere halk napacakti öpüp okşayıp polisin gelmesini mi beklecekti.. Rabbim bu Aziz Millete böyle elim bir olayı bir daha yaşatmasın.. Rabbim Şehitlerimizin mekanını Cennet eylesin.. Gazilerimize acil şifalar diliyorum..

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Sevgili arkadaşlar
Bu işin başı da sonu da siyaset..
Buraya siyaset girerse bir arada olamayız.
15 Temmuz 2016 da korkunç bir olay yaşadık.
Şehitlerimize rahmet dileyerek konuyu kapatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...