Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

150 TL ye kadar Spin Kamış Önerisi Lütfen

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında Skunet tarafından paylaşıldı.

1. Skunet

Skunet Aktif Üye

Sevgili Ustalarım.
    2 haftadır okumadığım makale ve forumda açılan konu kalmadı ama bür türlü karar veremedim. Atarı ve Gr mı iyi olan bir Spin kamış almak istiyorum 150 tl bütçem var. tavsiyelerinizi bekliyorum.

Makine olarak elimde Albastar Frantic 6000 Gear Ratio 5.2.1 var.
    Bu makineyi spin kamışta kullanabilirmiyim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Berke Öztürkmen

Berke Öztürkmen Aktif Üye

Musti.barut bunu beğendi.
  4. Skunet

Skunet Aktif Üye

Kamışınız çok güzel usta hoşuma gitti fakat boy olarak idealmidir daha uzunu dahamı makul olur bilmedigimden soruyorum gram olarak çok güzel birde buna 100 tl civarı makine önerebilirmisin.

5. Berke Öztürkmen

Berke Öztürkmen Aktif Üye

Uzunluk arttıkça ağırlık da artar. 240-270 uzunluk bence spinde ideal en azından bana göre öyle. 300 olursa çok uzun bence bilek hareketiyle kamışa aksiyon vermek zor oluyor. 210 olsa benim için çok kısa geliyor ama kamış hafif oluyor.

Makine için şurada taze bir konu var.
    http://www.baliksevdam.com/forum/spin-makina-tavsiyesi-acemilikten-cikmaya-calismak-15908.html

Sitedeki 2. el ürünler içinde göz atmakta fayda var. Güzel ürünler var şu sıralar.
    Sıcak Fırsatlar ve İkinci El - Balık Avı Amatör ve Sportif Olta Balık Avcılarının Buluşma Noktası Balık Sevdam