Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

16.09.2011 Alabalık avı organizasyonu.

Konu, 'Gerçekleşen Balık Avı Organizasyonlarımız' kısmında spinnci tarafından paylaşıldı.

1. spinnci

spinnci Aktif Üye

16.09.2011 Alabalık avı organizasyonu.
    Evet değerli forum üyeleri,daha önceden forumlarda ilan ettiğimim gibi 16.eylül alabalık avı organizasyonu katılımcı sayısı az olsa bile inatcı yapım itibarı ile yapılmış,beklenen değerli forum üyelerinden sadece TALİP GİRGİN Bey,uzak katılımcı olarak sabah saat 6 da bulunduğumuz şehire gelmiş,ve yakın forum üyesi dostlarımızdan genc arkadaşlarımız Bahadır ve Mehmet aramıza katılarak bu organizasyonumuz şereflendirmişlerdir,
    Sabah saat 4 de kalkıp gerekli hazırlıklarımı yaptıktan sonra ilk işim bahadır ve mehmeti evlerinden almak oldu,sonra bir fırında çay kahve içtikten sonra,genclerin yanlarında gece üstlerini örtecek hiçbir şey almadıklarını öğrenince hemen harekete geçip bir yerlerden battaniye veya benzeri şeyler bulmamız gerektiğini söyledim ve akabinde yemen yola koyulduk,mehmetin çalıştığı yerden üç adet nevresim aldık arabanın arka bagajına koyduk,derken telefon geldi,talip abi arayan,ben garajdayım şimdi indim,’’abi 2 dakikada yanındayım’’dedim ve 2 dakika sonra garajda bekleyen talip abimizi kucakladık,hoş geldin hoş bulduk derken,kendimizi bir sabahcı çorbacısında bulduk.
    Orda birer çorba içtikten ve yakın fırından 9 ekmek aldıktan sonra yola koyulduk,sonrasını bu aşağıdaki mükemmel videolar ve fotograflar anlatıyor,buyurun seyredin,ve emeğe saygı LÜTFEN.
    NoT:Balık yakaladıkmı? evet yakaladık yaklaşık 12 adet orta boy ve küçük alabalık yakaladık,bunlar kırmızı benekli ve gökkuşağı alabalığıydı,bunları dönerkaşıklar ile yakaladık,tabiî ki MEPPS AGLİA LONG ve diğer mepssler.makinam shimano,kamışım alba star 180 cm.,misinam örgü misina.0,12…

Balık avladığımız yer neresi? …………….
    Tehlikeli hayvanlar varmı? Sonradan öğrendik ayı kurt çakal varmış..yılanlar zaten her köşeyi zaptetmiş
    İndiğimiz yer bana göre 150 metre talip abiye göre 200 metre mehmete göre 300 metre.
    İnişimiz tehlikeli,çıkışımız daha tehlikeli
    Gece rahat uyuyabildikmi?ben rahat uyudum çünki uyku tulumum vardı,diğerleri nevresim kavgasındaymış uykulu uykulu
    Mağara nasıldı? Muhteşemdi.
    Dönüşte başka bir yerde av yaptık ancak fotografları talip abide saklı..
    Şehre vardık bi güzel karnımı doyurduktan sonra şansa bakın 10 dakika sonra 53 numarada istanbula bir boş koltuk var.talip abime hayırlı yolculuk,bu avımız hakkında onun kaleminden de okuyacaksınız.
    Benim en çok zevk aldığım noktalar,Gece dere kenarında uyumak,dere kenarınmda sağdan soldan toplanmış ağaç parçaları ile yemek pişirip tabiî ki balıkta var ve o yemeğin muhteşem tadı.derenin doyumsuz soğuk suyu,tehlikeli iniş ve çıkış,sonrada muhteşem doğa,balık fazla yoktu ama hiç önemli değildi,orda olmak planlamak,mahcup olmamak da güzeldi.
    Hepinize saygı ve selamlarımı sunuyorum.SPİNNCİ
    ARKADAŞLAR BU ORGANİZASYONU KENDİM YORUMLADIM;DİĞER KATILIMCILAR KENDİ BAKIŞ AÇISINDAN BU ORGANİZASYONU SİZLER İLE PAYLAŞACAKALRDIR!

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Murat
    Zorlu doğa koşullarında, yüksek oksijenli havada, pırıl pırıl suların şırıl şırıl aktığı bir ortam da çok keyifli bir kamp olmuş.
    Böyle yerlerdeki organizasyonlar çok kalabalık olmaz zaten. Hatta olmamalı. Bana göre en ideali 3-4 kişilik gruplar ki siz zaten bunu sağlamışsınız.

4. Vedat Abayoğlu

Vedat Abayoğlu Daimi Üye

Sevgili Murat

Video ve resimleri beğeni ile izledim.

Keşke daha büyük ve çok balık olsaydıda atçek keyfini doyasıya çıkarsaydınız.

Esasen böylesine organizasyonların daha kalabalık olması uygun olmazdı.

Talibi tebrik ediyorum.Sizlere layıkıyla ayak uydurabilmiş.

Sevgiler

5. spinnci

spinnci Aktif Üye

Merhaba sevgili VEDAT abicim.balık açısından kısır geçsede gezme görme yaşama açısından zengin bir organizasyon oldu,tabii talip abimizde maşallah heryerde bizimle idi.teşekkür ederim sayın abim.

6. spinnci

spinnci Aktif Üye

Teşekkür ederim sayın Şeref abim..evet kalabalık olmuyacağını zaten tahmin etmiştim,ancak herşey güzeldi..

7. shero

shero Yeni Üye

kıskandım :)

8. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Güzel bir av organizasyonu olmuş, katılımcıları kutlarım.

9. spinnci

spinnci Aktif Üye

Abi birdahakine senide alırız,ne dersin?
    saygılar

10. spinnci

spinnci Aktif Üye

Teşekkürler Hamid kardeşim..

11. caberia

caberia Aktif Üye

Ben boyle bir raporu nasil gormem ekibi gercekten ama gercekten tebrik ediyorum sehrin isiklarini arkada birakabilen insanlarin oldugunu gormek ve bu tarif edilemez baligin fotograflari ve bu guzel tabiati paylastiginiz icin gercekten cani gonulden tesekkur ederim bir gece dagda kamp yapan kisiler beni daha iyi anlayacaktir birde indiginiz mesafe degilde ciktiginiz mesafe kac metre idi onu merak ediyorum ben :)