Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

16.10.2010 ve 17.10.2010 av raporu

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında freefish tarafından paylaşıldı.

1. freefish

freefish Aktif Üye

Her şeyden önce herkese selam '' kahve bahane, gönül ister sohbet '' bizim hobimizde böyle bir şey işte :rolleyes:
    İlk av raporumdur bu sizlere fazla yetenekli olmadığım için takımlarım amatör tür dendir. Vede balık çeşidim kısıtlıdır.
    Bu hafta sonu metoroloji ne kadar yağmurlu dur desede ben planımı hazırlamıştım ve ''B'' planı yoktu olamazdıda :eek:
    Yakınımızda barajda kızılkanat yaptığını duyduk planımız onun üzerideydi ama dip takımlarda hazırdı bizi heran ve herde karşılayabilecek bir balığımız vardı,:confused:
    SAZAN kardeş genede onu unutmadık
    Cumartesi günü tek başıma koyuldum yollara dolmuşla gittim dolmuştan inince 15-20 dk sakin bir yolda avlağa doğru tüm dert,keder,neşe, hiç bir şey aklıma gelmiyordu GELEMİYORDU
    Avlağa biraz geç kalmıştım saat 09:30 gibi ordaydım. Önce küçük takımlarımı suya saldım. Sonra dip ve sonra Turna zamanı başladı at-çek bulunduğun yerde tık yok biraz sola biraz sağa 50-100 metre kadettim yoktu.Turnalar benim rapalamı beğenmedi diye düşündüm. Beklemeye geçtim. 20-25 dk sonra ilk kızılkanatımı aldım. Sonrasında küçük balıklar geldi ama onlar doğru suyu

sonrasın küçük balıklar yeter dedim artık turna zamanı tabi bu arada saat 16:00 gibi oldu
    Rapalama haydı dedim at-çek at-çek 10 dk oldu hop dedim gelmiyodu rapala tamam dedim geldi yavaş yavaş çektim turnamı hayırlı olsun.
    aynı saat içinde başka bi avcı benim yakınımda bende biraz büyük tutmuştu, tabi benim içimden geçenleri siz tamin edin ?
    Cumartesi günü kısaca böyle geçti
    Pazar günü arkadaşım Erkan aradı hadi dedi bende tamam dedim bıkmamıştım aynı yere gidelim dedi tamam. (olacaklardan haberi varmış gibi geldi bana ama neyse !!! )
    Onunşansı bugündü bende tık yok ama o iki turna yaptı bravo hemde sıkılır att-çekden o sazançılık var onda beklemeci ama nasıl olduda aldı o turna ları ben halen anlamış değilim.

Herkese selamlar iyi avlar.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler
    Güzel bir haftasonu olmuş.

4. BİROL

BİROL Daimi Üye

Avlakta farklı sahteler denemeni öneririm.Bazen balık senin sahtene yüz vermez. O yüzden farklı sahte denemekte herzaman fayda vardır...

5. freefish

freefish Aktif Üye

Anlaşılmıştır teşekkürler

6. enis59

enis59 Daimi Üye

tebrikler güzel bir gün olmuş

7. scream61

scream61 Aktif Üye

Çok güzel bir av olmuş devamını dilerim.

8. BAYBORA

BAYBORA Daimi Üye

Tebrik ederim.
    Turna zıt renklerin birlikteliğini sever.Özellikle nikel ve turuncu kombinasyonlar denemelisin.

9. Hür MOL

Hür MOL Aktif Üye

gü<el vakit geçirmişsiniz, kutlarım.

10. ishak BALLICA

ishak BALLICA Aktif Üye

Arkadaşım, yaşamış olduğun güzellikleri bizler ile paylaştığın için teşekkürler...Her daim gönlündeki avların denk gelmesi dileği rastgele...:)

11. freefish

freefish Aktif Üye

Elimizden gelen budur :)
    Devamının gelmesi dileği ile devam edecek av maceralarını sizlerle paylaşmak güzel olacak :)
    Tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkürler uygulamaya çalışacağım.