Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

16 New Tournament SURF

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında exxper tarafından paylaşıldı.

1. exxper

exxper Daimi Üye

Tsurf45_05PE.png DAIWA : トーナメントサーフ 45 - Web site.jpg manualreturn.jpg spool_2.jpg

2016 model yeni seri daiwa tournament surf bu makina için değerli yorumlarınızı bekliyorum :)
    aklımda olan lg modeli 3.5.1 yani bir turda 65 cm sarımı var boğazda duşuk kalıyor ama kolu eski seriye nazaran 2 cm daha kısa dezavantaj gibi görünsede kısa olduğu için daha hızlı tur bindirme olayı oluyor sizce bu makina alınırmı alınırsa 4.1.1 devirlimi yoksa 3.5.1 devirli olanını mı alırdınız

DAIWA : トーナメントサーフ 45 - Web site

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Lazarus

Lazarus Aktif Üye

agırlığı iyimiş fiyatı ondan iyidir.

4. exxper

exxper Daimi Üye

şuan kargo gümrük dahil 2800 tl ye geliyor tabi japon yeni uçtuğu için fiyatı bu kadar uçuk çıkıyor :) belki 3 ay sonra nasıp olursa alırım tabi jpy düşmesi lazım

5. bosporus fisher

bosporus fisher Aktif Üye

Bence boğaz için uygun bir makine değil.Eskisinin kolu 8.5 cm olduğu halde yine de tam verimli değildi.Bu parayı buna vereceğinize yarı fiyatına alın bir pa fliegen boğaz defteri kapansın.

6. exxper

exxper Daimi Üye

fliegenin bütün serisi elimden geçti :D td nin rahatlığı hiçbir makinada yok bu doğru 3.5.1 devirli olanını düşünüyorum bende hem şuan daiwa rsc eva topuz daiwa tournament 45 8.5 cm kol, ve daiwa tournament z 45 kafa mevcut elimde :) 3.5.1 devirli olanı düşünüyorum 1 turda 65 cm sarması sıkıntı biraz oda kafanın 7,5 derece olmasından kaynaklı 0 yada 1 derece kafa takılırsa 75 cm civarı sarım yapar diye düşünüyorum biraz benimkisi takım toplama gibi bişey kamışta kırmızı olunca :)

7. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Alet güzel olmuş, fakat eski daiwa z serileri gibi kalite olacağını sanmıyorum.
    O tutamak nedir öyle ya şaka gibi :D mecera aramaya değmez zaten balık yok.
    Boğaziçi şartlarında shimano'dan şaşmamalı.

8. arkadas

arkadas Aktif Üye

Göruntu Guzel daiwa simano nekadar kötü olabirki KULLANMADAN VERILEBILECEK HER YORUM HAVADA KALIR al kullan yorumlarsin zevkle okuruz en kötusu 1 ay sonra 2200 e satarsin

9. exxper

exxper Daimi Üye

orası öylede insanımız iyice ölücü olmuş fiyat konusunda herşey eskisi gibi değil :D

10. exxper

exxper Daimi Üye

Furkan eski z45 kadar kaliteli olcağını bende zannemiyorum bu olay shimano içinde geçerli yeni seriler hep eski seriyi aratır oldu mesala sendeki sa fliegen gibi şimdiki çoğu sa fliegen biraz zaman sonra arıza vermeye başlıyor , kolunun kısalığı önemli değil benim için 8,5 cm orjinal z45 kolu mevcut bende eva topuzda var işte 3.5.1 devirli olanına göz diktim onunda 65 cm sarımı beni düşündürüyor

11. Ersen

Ersen Aktif Üye

Boğazda 65 cm bence olmaz. daiwa saltiga surf 6000 bile 71 cm sarımıyla olmadı. Yeri geliyor p.a fliegen bile 81 cm sarımla sar sar gelmiyor .