Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

17-05-14 Dişli ve Dişsizleri.

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında trakonya79 tarafından paylaşıldı.

1. trakonya79

trakonya79 Daimi Üye

Arkadaşlar Merahaba herkese iyi forumlar,

17 mayıs günü klasik hafta sonu avlarımızdan birini yapmak için bizim tayfa buluştuk,

Marmara denizinde atçekler yapacak Dişli peşinde düşecektik,nitekimde öyle oldu,cumartesi akşam saat 19 suların kamışlar birleştirildi,rapalalar yüzdürülmeye başlandı,lakin beklenen Dişliler ortalıkda yokdu,balığın olmaması yüzleri asmış isteksizce oflaya puflaya atçekler yapılmaya başlanmıştı saatler saatleri kovaladı ve istenilen Dişliler birtürlü teşrif etmediler grupdan 2 Arkadaşımın ayrılması ile HakanSpor ve ben başbaşa kaldık,

Ben: oğlum Battı balık yan gider Geçen levrek tutulan harem tarafına gidelim ne derisin?

HakanSpor:yahu sen kafayımı yedin saat 12'yi geçti ben ancak eve giderim,

Ben:yahu olurmu belki kısmetimizde birşeyler vardır belki kısmetimiz anadolu yakasındadır uyuşukluk yapma taksi paraları benden,sende dominosu ısmarla :D

Uzun lafın kısası HakanSporu zoraki güç bela kandırdım,taksiye Atladık :)

Üsküdar sahile vardığımızda az ilerde inelim burdan taraya taraya gidelim belki tanıdık olta atanlar vardır üc bej :D laflarız Güncel bilgi alırız diyerekden Arabadan İndirdim HakanSporu :D

taxi parası 42Lirada çok fena koydu bana :)

HakanSporda içden içe Geçirmiyor değil ulen yine beni p-ç edecek bu adam...

Neyse sözü fazla uzatmayayım kıyı yollu ilerlemeye başladık,kayalıklarda birkaç spin yapan arkadaşı gördük uzakdan selam verdik lakin aleyküm selam diyen bile olmadı (sanırım üsküdar ahalasi bana gıcık) :D

az gittik uz gittik dere tepe düz gittik derken birbaktım Bostancı kayalıklarına kadar gelmişiz,tabi ayaklarda Derman kalmadı saat Gece 02:30'a yaklaşdı,

Hava hafif lodos denizin üstünde nerede ise kıpırtı yok dolunaya yakın büyük ay var su gayet berrak deniz anası yosun vs vs yok,

HakanSpor boylu boyunca kayalıklara serilip uzanmaya başladı yorgunlukdan :D

Ben:yahu kalkasana Yoklayalım şuraları zaman sınırlı sabah olacak nerdeyse,

HakanSpor:bende ne Yoklayacak Hal kaldı nede eve dönecek Taaket :D

Neyse ben 13cm maxrap sahtemi iliştirip atışlara başladım 1-2-3-5 Boş derken zınkkkk diye bir vuruş geldi ve günün üçüncü Dişlisini Anadolu yakasından alıp kovama Gönderdim,

Bu durumu Gören hakanSpor hemen Ayaklanıp Kamışına yapıştı Çok seri Atçeklere başladık iştahlandık tabi uyku muyku kalmadı,

Hakan 5 Dakika içinde Peş PEşe 3 Dişliyi kandırmayı Başardı birini kayaların Arasına Düşürdü,bu arada bende balık adedimi 4'e çıkardım,

Tam balığı bulduk derken balık birden kesili verdi Yaklaşık yarım saat kadar ne balık nede Bir vuruş alamadım takiii Hakan özkan özkan diye sesleninceye kadar :D

Kayalık mevkide hakan Biraz zorlansada 40Cm civarında balığı almayı başardı,ama oda ne balık hiç kımıldamıyor bu bir levrek :eek:

Biran şaşkın ördekler gibi birbirimize bakıp Gülümsedik ve Gözlerimizdeki parıltı Bizi bir anda Farklı Bir aleme Götürdü :D

Aklımızda bu levrekcik tekmi,Devamı varmı düşünceleri Cereyan ederken benim oltam zınnnnkkkkk dedi ama Gelen Bir Dişli çıktı,

Aradan yarım saat kadar Geçti ve bendeki Dişli sayısı 2 elin parmaklarını Geçmiş olmalı diye düşünürken rapalam bir an takılır gibi oldu ve hemen ardına kafa atışları gelemey başladı,bu kafa atışlarını Geçensene ekim ayından Rizeden tanıyordum :D

Hemen Bir kalama Ayarı aman Dikkat kayalara falan filan derken hoppp levrekler 2 oldu HakanSporla eşitliği Sağlamıştım :D

Çok sevinmiştim istanbulda ilkkez levrek tutmuştum :) kısa bir mola ve fotoğraf çekme işleminden sonra tekrar Atçek yapmaya başladık,Birkaç Dişli daha oltamızı ziyaret etti ve avımızı tamamladık,

Bütün gece hiç uyumadık Bir amatör avcı olarak emeğimizin karşılığını aldığımızı düşünüyorum,

Uykulu uykulu biraz saçmalamış olabilirim sürçi lisan ettiysem affola,

Ve resimler:

Gece Güne kavuşup Avımız sonladıktan sonra Meraklı Gözlerden ırak sohbet muhabbet eşliğinde Bir foto.

Sağ mıntıka HakanSpor Sol Tayfa benim ayak 45 Numara :D

Bunlarda benim kandırdığım;kısmetime Düşen balıklar,

Kısa soluklu akşam iş çıkışı gibi Muhtelif avlarıma Ait resimler:

Sağdaki Mehmet abi kısmeti :harika:

Her emeğin karşılığını bulması dileği ile bu güzel balıklar herkese Rastgelsin

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. arifengin

arifengin Daimi Üye

Yine yapmissin yapacagini kirmis gecirmissin baligi.tebrikler abi :)

trakonya79 bunu beğendi.
  4. Serkan Akalın

Serkan Akalın Üye

tebrikler tebrikler usta güzell balıklar almışsınızz

trakonya79 bunu beğendi.
  5. trakonya79

trakonya79 Daimi Üye

Çalış seninde olur :D

Mügeyi nasıl geçtim bak :harika:

6. L!nKwow

L!nKwow Üye

Tebrikler özkan abi hakan spor'a da selamlar avların daim olsun rast gelsin

trakonya79 bunu beğendi.
  7. Ersin1903

Ersin1903 Aktif Üye

Süper av olmuş Özkan abi, senide Hakanspor'u da tebrik ederim :D Afiyet olsun

trakonya79 bunu beğendi.
  8. harbyteam

harbyteam Daimi Üye

Özkan abi az çok senin azmini ve inadını biliyorum o yüzden şaşırmıyorum artık..
    spin ile torik raporun yakındır :D
    tebriklerr.

trakonya79 bunu beğendi.
  9. trakonya79

trakonya79 Daimi Üye

Teşekkürler Ahmet,Pofil resminde kıyakmış he :harika:

10. senihcan

senihcan Daimi Üye

Benim süs havuzu dediğim yerlerde tarıyarak süper bir av yapmışsınız :) Bende inadı bırakimde bi tarayim artık :)

trakonya79 bunu beğendi.
  11. sabriyazici

sabriyazici Daimi Üye

söyliyecek yazacak tek kelime bulamıyorum elinize emeğinize sağlık tekrarları daha iyileri rast gelsin çok güzel dişliler hele o dişsizler yokmu bitirdi beni resmen maşallah maşallah maşallah oltanızdan eksik olmasın

trakonya79 bunu beğendi.