Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

17 Aralık 2011 çinekop avım

İsak

Daimi Üye
Adı
İsak Rozanes
Kan Grubu
B Rh Pozitif
katılıyorum ..bakalım sabaha erteleyecez sanırım ama galatadan geçicem 5 gibi olta takım bagajda :) benim gibi 5-10 deli görmeyeyim...
Başka deli şartmı ? :) Baktın durulacak gibi, salla gitsin :)

keyfmustafa

Aktif Üye
Adı
Mustafa KEYF
Resimdeki balıkların 4 kg den fazla olduğunu düşünmüyorum.
Başlık ilgimi çekince konuya bir bakayım,dedim.
Av raporu olduğunu anlayınca katliam kelimesinin avın bol ve bereketli
geçtiğini ifade etme anlamında kullanıldığı sonucuna vardım.
Bu ara boğazda güzel çinekop var.
Tebrikler...

Tabii bir de hoş geldiniz.:)
Emre bey 27 tane çinekop ortalama hesapla (20 cm den büyük avın serbest olarak düşünürsek) 200*27=5400 civarı gelmesi gerekir. Eğer balıklar 20 cm den büyük ise (öyle olduğu pek söylenemez, gazete sayfasından belli) kilo limiti aşılmış, değil ise boy limitine dikkat edilmemiş olur. Başlık değiştirilmeseydi daha iyi olurdu çünkü KATLİAM yapılmış resmen.....

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Emre bey 27 tane çinekop ortalama hesapla (20 cm den büyük avın serbest olarak düşünürsek) 200*27=5400 civarı gelmesi gerekir. Eğer balıklar 20 cm den büyük ise (öyle olduğu pek söylenemez, gazete sayfasından belli) kilo limiti aşılmış, değil ise boy limitine dikkat edilmemiş olur. Başlık değiştirilmeseydi daha iyi olurdu çünkü KATLİAM yapılmış resmen.....
Takılmayın arkadaşlar böyle devede kulak olacak şeylere,inanılmaz derecede aşılmış olurda bizlerde burdan tepki veririz,çok güzel balık tutmuş arkadaşımız,iki,üç balık limit altı kalmış olabilir,bağcıyı dövme işi yapmayalım lütfen. :)

yükseltaktak

Aktif Üye
Adı
Yüksel Taktak
Takılmayın arkadaşlar böyle devede kulak olacak şeylere,inanılmaz derecede aşılmış olurda bizlerde burdan tepki veririz,çok güzel balık tutmuş arkadaşımız,iki,üç balık limit altı kalmış olabilir,bağcıyı dövme işi yapmayalım lütfen. :)
Yorumunuz ve desteğiniz için teşekkürler....:harika:

löngöz

Daimi Üye
Adı
BÜLENT GÜNER
Kan Grubu
O Rh Pozitif

Mustafanın dediği gibi bu konuya fazla takılmamak lazım arkadaşlar,,bu günlerde siteye rapor yazmak isteyen yeni arkadaşlar görüyoruz,,bu raporu yazan arkadaşımız 8-10 balığı çıkarıpda foto gönderebilirdi,,
ben şahsen kendisini tebrik etmek istiyor ve olumlu yeni raporlarını bekliyorum...:):):
,
bu linki okuyupda yeni rapor yazacak arkadaşlar,günlük limidi ve balıkların boyları hakkında sitemizden birçok arkadaşımızın hassasiyetini ve doğruları görmüş oldular...

yükseltaktak

Aktif Üye
Adı
Yüksel Taktak
herkese yorumları için teşekkürler...ustalara danışmak istediğim bir konu var: benim yemlide kullandığım sorento kamışım ve GS9 makinam var.Bunların yanına hem çaparide hem rapalada hemde yemlide kullanmak için yedek bir çok fonksiyonlu makina almak istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.
Herkese iyi akşamlar: yukardaki konuyla ilgili yorumlarınızı rica ediyorum.Malum değişik görüşler almak her zaman iyidir. Bu gece Masai Maraya ava çıkmak istiyorum fakat fırtına var ne dersiniz.....:)

yükseltaktak

Aktif Üye
Adı
Yüksel Taktak
Mustafanın dediği gibi bu konuya fazla takılmamak lazım arkadaşlar,,bu günlerde siteye rapor yazmak isteyen yeni arkadaşlar görüyoruz,,bu raporu yazan arkadaşımız 8-10 balığı çıkarıpda foto gönderebilirdi,,
ben şahsen kendisini tebrik etmek istiyor ve olumlu yeni raporlarını bekliyorum...:):):
,
bu linki okuyupda yeni rapor yazacak arkadaşlar,günlük limidi ve balıkların boyları hakkında sitemizden birçok arkadaşımızın hassasiyetini ve doğruları görmüş oldular...
yorum ve desteğiniz için teşekkürler...:harika: her daim rastgelsin

hdfhdf

Aktif Üye
Adı
hüseyin dinç
Kan Grubu
A Rh Pozitif
tebrikler Güzel aV

Levi

Yeni Üye
Adı
Murat Arpacı
arkadaşlar herkese merhaba, yeni kayıt oldum ben de ilgimi baya çekti bu forum...

arnavutköy akıntı burnu tarafında teknelerin kıyıdan 15 metre açığa ağ attıklarını duydum, havalar soğuk olduğu için yaklaşık 1 aydır gidemiyoruz oraya, bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır acaba?

güzel çinekop/sarıkanat alıyorduk oradan öyle bir durum varsa çok üzücü olmuş.