Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

18-19,06,2016 avları

mafrox

Aktif Üye
Adı
metin ayranci
Nefesine sağlık Muhsin Abi

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muhsin5791

Daimi Üye
Adı
MUHSİN YILDIRIM
Kan Grubu
A Rh Negatif
Çok Teşekkürler teklif için abi. Çok düşüncelisin. benim bacanağım da zaman zaman zıpkına gidiyor. o iri bir tane vurmuştu, vereyim dedi görüntüden sebep o zaman almadım :) yemek olarak pek balıkla aram yok belli başlı bir kaç türü severim. daha bereketli avlarınız olması dileğiyle her daim rast gelsin.
hahaha , görüntüye bakarsan çok beter , hele sezen aksu dudaklar :komik: ama lezzet yerinde.

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
hahaha , görüntüye bakarsan çok beter , hele sezen aksu dudaklar :komik: ama lezzet yerinde.
aynen abi benim oltama gelse lapin sanar geri atarım :) geçen sene eşkina avına giden arakdaşalrın yanına uğramıştım bayağı bir irisi arkadaşımın oltasına denk gelmişti. zıpkıncı bir abin kiklanın eşkinalarla beraber yaşadığını ve eşkinalara taşlara oyuklar açarak yuva sağladığını söylemişti.

shadowpane

Daimi Üye
Adı
Hakan SEZEN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
hocam avınız için tebrikler, karış karış ezberlediniz marmarayı . Levrek yok mu kuzeyde; benimde gidesim var oralara, levrek yoksa koşturmayalım haybeye :)

Mustafa 1'sen

Aktif Üye
Adı
Mustafa Raşit KÖTÜLÜKETMEZ
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Tebrikler çok güzel balıklar. daha güzelleri rast gelsin..

muhsin5791

Daimi Üye
Adı
MUHSİN YILDIRIM
Kan Grubu
A Rh Negatif
hocam avınız için tebrikler, karış karış ezberlediniz marmarayı . Levrek yok mu kuzeyde; benimde gidesim var oralara, levrek yoksa koşturmayalım haybeye :)
kuzey marmara'nın avrupa kıyıları yapar levrek , silivriden - keşana kadar , anadolu yakasında pek rastlamıyoruz.