Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

2 gün için İstanbul çevresi avlak tavsiyeleri

Theseus

Aktif Üye
Adı
Genco
Herkese selamlar.

Malum havalar soğuk,yağış belirsiz. Ama biz spinciler çok alışkın değiliz birkaç hafta üstüste evde oturmaya.
Bu yüzden Cuma akşamı birkaç arkadaş arabayla yola çıkıp İstanbul çevresi meralardan 2 günlük birşeyler yapmayı düşünüyoruz.

Saroz Yayla da bir arkadaşımızın evi mevcut fakat bütün hsonu yağmur yağacaksa o kadar yolu tepmeye değmeyebilir gibi.Daha aşağıda Geliboluya inerken gene Sarozda bir kuzenimin yazlığı mevcut,çevresinde de kıyıdan spinle güzel avlar yapmışlığım var.

Bunun yerine görece daha yakın at çek yapabileceğimiz Şile,Riva veya Batı Karadeniz kıyıları tavsiyeleriniz de varsa alabilirim.

Şimdiden teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

wolf

Aktif Üye
Adı
haydar özdemir
Herkese selamlar.

Malum havalar soğuk,yağış belirsiz. Ama biz spinciler çok alışkın değiliz birkaç hafta üstüste evde oturmaya.
Bu yüzden Cuma akşamı birkaç arkadaş arabayla yola çıkıp İstanbul çevresi meralardan 2 günlük birşeyler yapmayı düşünüyoruz.

Saroz Yayla da bir arkadaşımızın evi mevcut fakat bütün hsonu yağmur yağacaksa o kadar yolu tepmeye değmeyebilir gibi.Daha aşağıda Geliboluya inerken gene Sarozda bir kuzenimin yazlığı mevcut,çevresinde de kıyıdan spinle güzel avlar yapmışlığım var.

Bunun yerine görece daha yakın at çek yapabileceğimiz Şile,Riva veya Batı Karadeniz kıyıları tavsiyeleriniz de varsa alabilirim.

Şimdiden teşekkürler.

Not: Başlık 2 gün için İstanbul çevresi avlak tavsiyeleri olacaktı fakat tam mesajı gönderirken sevgili kedim klavyenin üstünden tıpır tıpır koşarak geçti.Gönderdikten hemen sonra fark ettim ama başlık düzeltilemediğinden konuya ekleme yapmak zorunda kaldım. :)
şileyi rivayı boşver...zaman kaybı olur bence

Theseus

Aktif Üye
Adı
Genco
Haklı olabilirsiniz Haydar bey.

Riva civarını 2 defa denedik büyük balık göremedik.