Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2 günlük jig takımımı satıyorum. ciddi sıcak fırsattır.

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında Muratcan30 tarafından paylaşıldı.

1. Muratcan30

Muratcan30 Üye

Arkadaşlar merhaba.
    2 gün önce, dip oltası çalışmayı bırakıp jiging yapmaya başlamalıyım diyerek gaza gelip almış olduğum jig takımımı bugün yapmış olduğum ilk avımdan sonra satmaya karar verdim. Teknede arkadaşlarım 500-600 gr lık mercanları nerdeyse her attıklarında çekerken ben tüm gün jig çalıştım. Günün sonunda en çok yorulan ben olduğum halde hiç balık yakalayamayan da bendim. Yani ben jig için uygun bir avcı değilim. Bu nedenle 2 günlük ve tek av görmüş takımımı satıyorum. Hakkını verecek bir arkadaşımın kullanmasını gönülden isterim.

Banax gt xtreme 4000N
    •60'lik Kafa
    • 25 KG’nin üstünde çekiş kuvveti
    • 7 Bilyalı sistem
    • Makineyle işlenmiş misina atma yatağı
    • Paslanmaz çelik ana gövde
    • Alüminyum kasa
    • Alüminyum miller
    • Alüminyum kaplama
    • Ekstra kilitli dişli boşluğu (anti-reverse)
    • Kuvvetli ve dayanıklı metal yapı
    • Makine ile işlenmiş sarı metal motor dişlisi
    • Kuvvetli ve işlenmiş alüminyum kol
    • Makinenin kolunda EVA TOP şeklinde tutacak

DAM crosspower sea jig
    Sap kısmınıdan birleşim noktalı jigging kamışı.
    Her türlü derin avlar için özel tsarım.
    180 cm boy ile trofe avlarında kamışa maksimum hakimiyet.
    Jig oltalarınızada dip haraketlerinde en iyi hakimiyet.
    Paslanmaz FUJI marka halkalar ve makine yatağı.
    Hafifliği sayesinde uzun süreli mücadelelerde sizi en az yoracak kamıştır.

Shimano butterfly whirligig
    JBTWG160 MS 160g GRN/SLV

300 mt 0,24 nippon 8x ip misine

Hepsi takım halinde 500 tl. Pazarlık yapmayı düşünmüyorum. Fotograf yükleyemedim. En kısa zamanda onuda yükleyeceğim. Ama ürünler yalnızca 1 avda kullanıldı. Sıfır fiyatlarını inceleyin oldukça avantajlısınız.

Hepimize rastgele.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 18 Mart 2014
    Dentex bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Dündar

Dündar Daimi Üye

Bu disiplinde avlanmanın yemli avlanmalardan kat ve kat daha fazla sabır gerektirdiği aşikar. Bu kadar çabuk pes etmemenizi bir kez daha düşünmenizi tavsiye ederim şahsen denemeye ve uğraşmaya değer diye düşünüyorum.

Aslında bu disiplinde avlanmaktan zevk , keyif almıyorsanız zaten yapacak bir şey yok sevmek gerekiyor zorla güzellik olmuyor maalesef. Herkes sevecek diye bir şeyde yok tabi ki.

Ben bir kez daha düşünün derim anlık sinirle bu disiplini bir kenara bırakmayın hali hazırda takımınız kurulu iken.

Hayırlı satışlar.

KalamA ve Muratcan30 bunu beğendi.
  4. Levrekyus

Levrekyus Üye

Kesinlikle Dündara katılıyorum. Bende büyük heveslerle büyük paralar harcayıp jig takımımı yapmıştım. Teknede arkadaşlarım kovaları doldururken çoğu zaman kol ağrısıyla eli boş eve döndüğüm çok oldu. Fakat o dışlanmış bir köşede kolu koparcasına jig yapan adam ben,50cm fangri yi çektiğimde teknedeki herkes evliya görmüş gibi gözlerini bana dikince emin olun o an anlatılmaz yaşanır derim. Ama şöyle bir durumda var. Teknede yemli avlanan kişi sayısı çoksa aşağıda fazla miktarda karışıklık olacağı kesindir ve orada jig ile avlanma şansınız çok düşüktür. Nacizane tavsiyem bu uğraştan vazgeçmeyin ve kalabalık gruplar halinde değilde 2-3 arkadaş sakin bir ortamda uygun hava şartlarında gerçekleştirin bu uğraşı. Tüm şartlar uygun olduğunda illaki nasibinize bir derya kuzusu gelecektir... :)

KalamA, Muratcan30 ve Dündar bunu beğendi.
  5. Muratcan30

Muratcan30 Üye

Önerileriniz için teşekkürler fakat her hafta sonu zaten avlanmıyorum. 2 haftada bir gidip te balık yakalayamamam kötü bir durum. Bu nedenle evde yatacağına satayım gitsin. Birilerinin işini görür en azından.

6. Sahil33

Sahil33 Aktif Üye

arkadaşlar sadece tavsiyede bulunmuşlar .seçim sizin sanırım kafanızda bitirmişsiniz bence size doru gelen neyse onu yapın ama her balık avı da balıkla sonuçlanmıyo oltayı at çek at çek bişi yok bir atış bir balık sonra rüyanıza kadar yonu var neyse hayırlı satışlar ...

Muratcan30 bunu beğendi.
  7. Muratcan30

Muratcan30 Üye

İlan günceldir arkadaşlar.

8. Muratcan30

Muratcan30 Üye

ilan günceldir...

9. Muratcan30

Muratcan30 Üye

İlan günceldir. Fotoğraf ekleyemiyorum. Boyutları büyük sanırım. Isteyene ayrıca gönderebilirim. Fiyatı da biraz daha ısıtayım 480 tl pazarlıksız.

10. hakan3506

hakan3506 Aktif Üye

Sadece şaşırdım nedeni ne derseniz toplu yemli avlarda siz jigg deneyip yemli avlananlara imreniyorsunuz.Bir kere ortam ve koşullar yanlış bende yemli avlanıyorum lakin yapılan av çok farklı sizinki biraz paraşütü alıp yerde denemek gibi olmuş kusura bakmayın hayırlı satışlar...

Muratcan30 bunu beğendi.
  11. Muratcan30

Muratcan30 Üye

Zaten çıktığımız avlakta daha önce kimse jigging yapmamış. Bende acaba olurmu diye denemek istedim. Ama ben bu kadar yorucu olduğunu tahmin etmemiştim. Ben yalnızca ihtiyacı olanların kullanması için bu ilanı açtım. Takım çok güzel ve yalnızca 4 saat aktif kullanıldı. Birilerinin işini görsün maksadıyla satışa çıkardım. Yoksa 1-2 av daha denerim, olmazsa makineye uygun başka bir kalmış alarak yemli takım olarak kullanırım banax'ı. Çünkü makine tam bir ağır işçi.. Sonuçta 60-70 metreden 125-150 gr lık kurşunlarla avlanıyoruz. Benim içinde rahat olur.