Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

%20 Kampanya

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
Merhaba bende de okuma v system 210cm 3-12gr kamış var daha kullanmakta nasip olmadı, şimdide gözüme nomura akira 210cm 1-10gr kamış takıldı aralarında çok fark var mıdır yoksa aç gözlülük mü yapıyorum, ne dersiniz ?
v system kullanmadım ama sert diye biliyorum nomura daha yumuşak bence silikon çalışmaya daha yatkın gibi geldi. henüz almadım kullanmadım ama güzel kamış kullanıcı yorumları iyi.

Muhayyer

Daimi Üye
Adı
Adem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
v system kullanmadım ama sert diye biliyorum nomura daha yumuşak bence silikon çalışmaya daha yatkın gibi geldi. henüz almadım kullanmadım ama güzel kamış kullanıcı yorumları iyi.
Akira ile 5 gr.lık jighead+silikon kombinasyonunu en az 40 metrelere ulaştırabildim abanmadan. Normalde öyle bir kombinasyonu lrf de pek kullanmam ama o gün spin kamışı evde unutunca akirayı light spine çevirdimdi:)

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
Akira ile 5 gr.lık jighead+silikon kombinasyonunu en az 40 metrelere ulaştırabildim abanmadan. Normalde öyle bir kombinasyonu lrf de pek kullanmam ama o gün spin kamışı evde unutunca akirayı light spine çevirdimdi:)
Abi baby jig ya da sahte denedin mi hiç micro acaba aksiyonu nasıl? benim LRF kamışındaki sıkıntım aşırı yumuşak olunca güzel aksiyon veremiyorum balığı geç hissediyorum bunda da aynı mı acaba? yoksa daha mı sert .

ErBo62

Aktif Üye
Adı
EREN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Ben genel olarak perch ve alabalık için kullanmak istiyorum, elimdeki kaşıklar 5-8 gr arası jigler yine 7-10 gr olarak var, 40 mt atış 5 gr için mükemmel :harika: bu arada makine okuma inspira 20

Muhayyer

Daimi Üye
Adı
Adem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Abi baby jig ya da sahte denedin mi hiç micro acaba aksiyonu nasıl? benim LRF kamışındaki sıkıntım aşırı yumuşak olunca güzel aksiyon veremiyorum balığı geç hissediyorum bunda da aynı mı acaba? yoksa daha mı sert .
2.6 gram babyjig denedim ama bir tık daha sert olsaymış daha başarılı olurmuş hissi verdi. Aynı şeyi 4 gramlık maket balıkta da hissettim.

Muhayyer

Daimi Üye
Adı
Adem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ben genel olarak perch ve alabalık için kullanmak istiyorum, elimdeki kaşıklar 5-8 gr arası jigler yine 7-10 gr olarak var, 40 mt atış 5 gr için mükemmel :harika: bu arada makine okuma inspira 20
sadece jighead 5 gramdı. Silikonu da 4-5 gram olarak düşünürsek 9-10 gramlık bir ağırlık oluştu. İzlenimim 3.5-4 gram ve üzeri için iyi performanslı bir kamış akira.

KaNKuRT

Moderatör
Yönetici
Adı
Erkan
Sitelerde halen devam ediyor gözüküyor ama muhtemelen düzeltme yapacaklardır.
Denk gelip te alacak arkadaşların fiyatları teyit etmelerini salık veriririm.
Güncelleme olmadığından eski fiyat kalmış diyebilirler

Ama bitti onu biliyorum