Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2000 yılı new zealand seyahatim

Konu, 'Sohbet' kısmında Ahmet R. ÖZDEMİR tarafından paylaşıldı.

1. Ahmet R. ÖZDEMİR

Ahmet R. ÖZDEMİR Daimi Üye

1998 ve 2000 yıllarında yapmış olduğum yeni zealand'a seyahatimden bir kaç foto güzel avlar sinarit ve diğer güzel çeşitli balıklar var fakat onlar hep video çekimlerimde bir türlü bölüp buraya koyamadım bakalım bu işten iyi anlıyan bulursam yapıtıram, büyük alabalıklar tapoi gölünde rapala ile yakalanmıştır mükemmel bir göl krater gölü cam gibi bir suyu var ama baya bir derin kısada olsa bir bilgi veriyim göle vardığınızda kiralık gördüğünüz tekneler var ilk önce balık tutmak için günlük permi çıkarıyorsunuz 25 nw doları :) tekne sahibinde bütün malzeme açıldıktan sonra aşağı yukarı 70 metrelerden çekiliyor bir yere kadar arkadaki makina çekiyor sonra siz elinizdeki kamışla devam ediyorsunuz felaket güzel balık acayip zorluyor , limit 3 adet kısmet olsada tekrar gitsem çok değerli ağbim cüney altınkaya'ya burdan sevgiler ve saygılar o da tam bir balık tutkunu :)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Ahmet Abi,
    Bu tarz seyehatler hepimizin hayali.
    Umarım istediğiniz gibi tekrarını da yapabilirsiniz..

4. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

Gerçekten muazzam bir serüven :) kıskanıyor ve devamini diliyorum :)

5. TekAdam

TekAdam Moderatör Yönetici

Yaşanmış yaşanmıştır Ahmet ağabey, emeğine sağlık ve can'ı gönülden tebrik ederim ;)

Umarım bir fırsatını bulursun ve değerli Cüneyt ağabeyin kapısını tekrar çalabilirsin ve unutulmayacak yeni bir macerayı yeniden yaşabilirsin :)

Her zaman rast gelsin...

6. Ahmet R. ÖZDEMİR

Ahmet R. ÖZDEMİR Daimi Üye

yorumlarınız için hepinize teşk :) gerçekten isterim herkesin görmesini bir ayda bitiremedim güzelliklerini hele birde balık sevdalısıysanız tek geçilecek ülke usa gitmiştim ama burası bir başka