Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2011 Balık Avlarım (Haziran-Eylül)

Konu, 'Tatlı Su Balıkları ve Balık Çeşitlerine Genel Bakış' kısmında sedat tarafından paylaşıldı.

1. sedat

sedat Yeni Üye

Alışkını ve sevdalısı olduğum balık sevdamı, siz değerli balık sevdalıların hikayelerini okuyarak, foto ve vıdeolarını izleyerek üst seviyeye çıkarıyorum. Bende bu düşünceden yola çıkarak geçen sezon bolca ve zevkle tuttuğum avlandığım ve avladığım sazanları sizlerle paylaşma gereği hissettim. Biliyorum ki doğada avda yaşadığımız maceralar, geçirdiğimiz güzellikler paylaştıkça dahada güzel bir hal alır. Arada fotoğraflarımda kızım Defneyide göreceksiniz, kendisinide balık sevdalısı yapmak üzere yetiştiriyorum. Yani aranıza bir kaç yıl sonra güzel kızımda eşlik edecek...Avlarımın hikayesini anlatamamakla beraber fotoğraflarımı umarım beğenirsiniz... Saygılarımla...

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. hunter

hunter Daimi Üye

Sevgili Sedat merhabalar,

Geçmişde de olsa yapmış olduğunuz avlarınız için tebrik ederim. :)

Biz genelde yaptığımız avlarımızı güzel fotoğraf kareleri ile süsleyip,arkasından güzelce hikayesi ile birlikde düzenli bir rapor oluşturmaya gayret ederizki başkalarınada bu durumumuz örnek olsun.

Av esnasında bulunduğumuz çevreye Duyarlı,Temiz,Etik,Limitlere uyan,Sigara görüntülerinin olmadı gibi. :)

ayrıca resimleri daha tertipli düzenleyip,ters,yan olma durumlarınıda kontrol edersen gözden kaçmamış olur.

Bu arada minik yavrunun gözlerinden öperim,Allah bağışlasın. :)

4. emrepasa

emrepasa Aktif Üye

Elinize emeğinize sağlık,başlangıç için çok güzel sayılabilecek bir paylaşım :)
    Rastgele.

5. sedat

sedat Yeni Üye

Çok teşekkür ederim. Aynı düşüncelerle hareket etmeye ve düzenli bir görünüm sunmayı bende çok arzuladum, lakin ilk defa fotoğraf yüklemesi yaptım vede yüklemede aşırı zorlandım. Bu acemiliğimden ötürüdür ki gerekli normlara göre düzenli bir aktarım sunum yapamadım. Umarım diğer yüklemelerimde daha düzenli olması konusunda acemiliğimide atarak güzel bir sunum sağlayacağım.

6. sedat

sedat Yeni Üye

Teşekkür ederim, eyvallah

7. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Sedat 2012 yılında da güzel avlar yapmanı dilerim.

2012 yılında boy limitlerini büyük tutmanı öneririm, yoksa ilerliyen yıllarda balık bulamayız :)

8. sedat

sedat Yeni Üye

Teşekkür ederim Hamdi bey...An itibariyle 2012 sirküleri limitleri kontrol etmeye başlıyorum...