Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2012 nin ninini :D levreklerim

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında hızır şeref gültekin tarafından paylaşıldı.

1. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

uzun zamandır bendeki sessizliği iç dünyamdaki hüzüne bağladım :D balıksızlıktan alışveriş meraklısı bayanlar gibi o site senin bu site :) benim şu sahteyi kullanan varmı ? bunla balık alan varmı ? abi eskilerin varmı :D bu kamışı alabilsem keşkem :D gibi meşkalelerle savuşturduğum günleri elime ulaşan yeni sahtelerimle bozmak istedim dün geceyi tümüyle yeni oyuncaklarıma ayırdım yemli denemelerimde oldu ancak yemlide aldığım netice beni spin ile bu avın çook zor olacağını anlatıyordu ? yemlerin yarısından tutularak çekilmesi vede gönülsüz vuruşlar beni endişelendirmişti hadi eve gitsem derken bir vuruş daha alıp yine sabitledi beni avlağa :) hırsa malup olup sabah güneşine kadar dere ayazını yedim bu akşam işleri maksimum hızlandırıp fabrikadaki ustaları saat 15 te evlerine yolladım (patron duymasın ) bu arada öğlenden sonra hamdi abiyi aradım bir kaç küçük iş için ondan aldığım bal la akşam suyuna yetiştim.
    hanım da bu akşam benimle gelmeyi isteyince av tadından yenmez hale geldi bir ayaz bir soğuk içim üşüyordu kii yeni oyuncakları denemesi bitip eski ustama başvurdum fayu 17 cm işini yaptı işte özlediğim haz duygu dizlerimdeki titreme kollarımdaki derman kaybı ve sevinç eşimle paylaştığım bir an daha kamış şekilden şekile giriyor kalamam tamda hayal ettiğim gibi ötüyordu balık bi an stopluyor bazen bana doğru fişekliyor bu ne kuvvet bilader diyorum panik geçti zevk zamanı kalamayı biraz daha gevşettim kamış rahatladı :D bolca oynayıp bu anı uzatabildiğim kadar uzatmaktı balıkta hakkını veriyordu hani sağlam kafa darbeleri bazen su üstüler bazen basmalar ohh herşey yerinde paslanmamışım :D balığı sudan elimle aldım hanımda bi sevinç baya kallavi paşa altını biraz sağmaya uğraştım süt yada yumurta varsa bırakacağım ! ancak elime gelen bişey olmayınca ohh dedim daha değil ! eşim ne yaptığımı sordu anlattım ne olduğunu üzüldü sezon başlangıcı olduğunu balık içimi rahatlattıktan sonra hamdi abi yi aradım biraz sohbet muhabbet ten sonra neyle ne kadar felan lafladık tamda attığım kadarının üstü çıkması ayrıca sevindirdi ilk paşa 3.680 gr biraz sohbetten kolum dinlendikten avlak stresi attıktan sonra telefon kapandı ve :D ne olduysa o anda oldu işte :D balı tazelemiş olacağız ki :harika: değişen renk kombinasyonuna denizin refleksi ani oldu suya yem düştü ve daha sopayı 3, 4, vuruşta ikinci balık yapıştı :D siklet değişik bu sefer az önce gevşemiş olan kalamayla bile rahatça yaklaştırılabildi :D hemen 2, telefonu patlattım :D makara yaptım biraz buda tahminimin üstünde çıktı oda sevindirici :D abi bu sefer limon felan filan dedim olta atacaktım telefonu kapattım ki :
    - eşim limit 5 kg değilmi ? deyince işler değişti
    eh netice de amatörüz barbar değil tüccar değil atladık mobil motorumuza doğru evimize bakkalda tartıp teyid ettim :D kilogramları :D darısı hepinize rast gelsin

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. caberia

caberia Aktif Üye

Acik adresimi veriyorum hizir buyuk olan icin :)) masallah

4. hızır şeref gültekin

yaz be kardeşim canın sağolsun ben tek karım olan zevkimi yaptım :D ama yolu uzun morali BOZULUR ağzının TADI KAÇAR :D

5. Fatih Koç

Fatih Koç Daimi Üye

Helal olsun Kardeşime..
    Aradığında ya duymadım yada kısa tuttun aramayı ki o anki neşeni paylaşmaktan mahrum kaldım maalesef..
    Sorun değil ben biliyorum yenileri de geliyor..
    Yaşa Hızır..
    Sen çok yaşa ve çok balık tutu emi..
    Tebrikler kardeşim..
    Daim olsun, mx rap olsun, daiwa olsun strike pro olsun ama balıkla dönsün..
    Start verildi..

6. dr.zeki

dr.zeki Aktif Üye

tebrikler; aile boyu güzel vakit geçirmişsiniz hem de karşılığında paşaları alarak... Ne keyifli bir akşam olmuştur ama... turuncu sahtenin markası nedir öğrenebilir miyim?

7. caberia

caberia Aktif Üye

Yollar kisalir tadlar artar kardesim :) isallah bigun gelip kismetimizi aliriz beraber ,kardesim sanada her daim rastgele

8. Emir Şengezer

Emir Şengezer Daimi Üye

Hızır, balıklar süper levrek dediğin bu boylarda olacak

İkinci sahte de 17 cm miydi ?

Biz 13 15 atıyoruz ufak atıyormuşuz demek ki.. Bu sezonun daiwa ve max rap modası 17 cm :D

Cümleten afiyet olsun.

9. hızır şeref gültekin

sağol fatih abimm aradım ama çağrımı duymadın herhal :D ne olursa olsun marka tutkum yok en sevdiğim marka satın alırken canımın acımadığı markadır :D

10. hızır şeref gültekin

teşekkürler abi sağolun bahsi geçen sahte rapala max rap fhc 17 cm (namı diyar limon )

11. Faruk Usta

Faruk Usta Daimi Üye

Hızırcım tebrikler harika balıklar ellerine sağlık ,benim sahtelerle avlanmayı bırakınca balık almışsın sanırım :p:p:p, daha iyileri nasib olsun inşallah :)