Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2012 Sezon açılışım bir kaç kare.

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında İrfan tarafından paylaşıldı.

1. İrfan

İrfan Moderatör

Sevgili doslarım,
    Hersene yaşanan yıldönümü poyrazları rüzgarları fırtınaları bu sene geçen yılara nazaran biraz daha uzun sürmüştü zaman,zaman denize çıkılmayacak kadar olmasada,avlanmaya müsade etmeyecek hızlarda esiyordu.eee ne yapalım elbete en iyisini sahibi bilir diyerek beklemekten başka çaremiz kalmamıştı.aslında bu durumda pek çook hoşuma gitmekteydi balık daha çook akar ve arkası iyi olur diye söylenip duruyordum.:D

Hava durumu tahminleri bölgemizde havaların iyi olacağını söylediğinde,çocuklar gibi şen ve mutluydum.hem yeni almış olduğum teknemi deneme fıstatım olacaktı,ve yeni sezon açılışının heyecanı vardı içimde öncü balıkları kandıra bilecekmiyim,gelmişlermidir acaba nasıl yapsam kendi kendime söylenip duruyor ve kafamda yeni stratejiler geliştiriyordum. beni dışardan tanımayan biri görse yazık bu adam kendi kendine acaba ne söylenip duruyor derlerdi bazılarıda kafayı yemiş derlerdi herharde.:D

Evet arkadaşlar seviyorum denizi balığı oltacılığı ben bunlarla kafayı yedim.:Dve evet beklenen gün gelip çatmıştı gerekli hazırlıkları yaparak canlı yem işini tedarik etmek 5.dk almıştı.şansım yaver gitmekteydi.yavaş yavaş merama doğru yol alırken güneşin o muhteşem doğuşu pırıl,pırıl olan hava bana enerji vermişti.

Ve nihayet meraya varmıştım.vira bismillah diyerek takımı indirdim suya çook şükür yanılmamıştım güzel balıklar aldım. fazla uzatmadan sizleri resimlerle başbaşa bırakıyorum.

Bu balık 6.450.gr geldi.boydan 84.cm.enden 20.cm kusura bakmayın metrem biraz ufaktı.:D

Aynı hafta farklı günde aldığımız balıklarlardan bazıları.

Bunlarda aynı haftada farklı günde sabah suyunda aldığımız balıklar.

Yine bir sabah suyunda sevgili abimle aldığım güzel bi balık.

Sevgili dostlar balıkların tamamı uzun olta kulanılarak ve canlı kuvit ve istarvit kulanılarak alınmıştır. aslında tercihim mezgit ama yaşatmak ne mümkün.:D

Sevgi ve sağlıkla kalbinizdeki ve gönlünüzdeki avları yapmanız dileklerimle..
    hoşçakalın..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 11 Temmuz 2012
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. caberia

caberia Aktif Üye

ne böyle sezon olur nede böyle açılış maşallah bile az kalır abi :)

4. Glenium34

Glenium34 Aktif Üye

Sevgili İrfan bu sanki açılış deilde sezon ortası Maşallah Sübhanallah en güzel trofelerın herzaman oltanda olması dileği ile esenkal.

5. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Böyle açılışın devamında kim bilir neler olur:) Büyük olan hakikaten süper yakışıklıymış, ömrünü senin gibi bir ustanın ellerinde tamamladığı için çok şanslı:) Gönlündeki nice avların rastgelmesini dilerim :)

6. oktay16

oktay16 Moderatör

Öncelikle bu avlara nasıl hazırlandığını yakinen biliyorum, Yeni teknen bereketiyle geldi sana :) Şansın daim olsun. Sen bu güzellikleri hak ediyosun canım abim, Daha güzellerine rastgele..

Not: ImageShack artistlik yapıyor bana değiştiremedim. Orjinali üzerinden tekrar işlem yapmak lazım, küçüğü büyültemiyor sanırım..

7. coredon

coredon Aktif Üye

Hayzlimizi süsleyen balıkların anlatımı bu kadar kısacıkmıydı usta.Tebrikler.Eline sağlık.

8. BİROL

BİROL Daimi Üye

Kıskandım,ve orada olmayı nasıl diledim bilemezsin.

9. Murat Çoşkun

Murat Çoşkun Aktif Üye

şüper açılış olmuş, tebrikler.
    daha güzelleri daim olsun diycem ama!
    daha güzeli nasıl olacak ki,

10. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Tebrikler İrfan üstad :)

Sen bu işi biliyorsun, bir çok avından sonra heyecanına ortak olmuştum. Ama fotoğrafları görmek güzel oldu. :)

11. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler İrfan,
    Hepsi de çok güzel levrekler,
    Sezona iyi başlamışsın.
    Darısı başımıza..