Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2012 yılı ilk İSTANBUL organizasyonu beklentisi :))

Konu, 'Gelecek Balık Avı Organizasyonlar ve Planları' kısmında ondersoydinc tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ondersoydinc

ondersoydinc Aktif Üye

Gönül isterdi ki, yeni konu aç yazısındaki amblem gibi, Güzel bir şahin tüyü ile divi hokka eşliğinde el yazısı ile yazalım bu başlığı :D:D:D
    Dijital platformun izin verdiği kadarı ile gönlümden geçenleri, kısacası varolan kaşıntımı paylaşayım istedim :D Yani beklenti organizasyon için fakat benden başka kimlerin kaşıntısı var ve balıkta pek olmadığından en yakın hangi tarihte bir organizasyon yapılabilir bunun beklentisi içinde olan diğer sevdalıların da fikirlerini öğrenmek için yazdım :D Eğer farketmeden yanlış açtıysam ve açılmışı var ise konuyu adminlerimiz birleştirebilirler. :)
    Şimdiiiiii ;) İstanbul sınırları içinde mi olur :rolleyes: yoksa yakın bir bölgede mi :rolleyes: nasıl olur nasıl fikirler gelir bilemiyorum ama şu an denizlerimizdeki balık bereketasyonu hiçbir lokasyonda izin vermiyor buna :D Peki ne zaman havalar ve deniz müsade eder ve bu organizasyon için kimler neler düşünür, şşöööööyyyleee bir dinleyelim herkesi istedim
    Haydeyun gidelum ama nereye ? Ve hangi vakit ? :harika::harika::harika:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. hunter

hunter Daimi Üye

Sevgili Önder merhaba,

Geçen sene gerçekleştirdiğimiz Organizasyon'lara baktığımızda 14-15 Mayıs tarihinde tatlı su Turna Organizasyonu yapmışız.

Bu Organizasyon Sakarya bölgesinde yapmıştık,tamda zamanında yamışız,B ununla ilgili aşağıya gerçekleşen Organizasyon Link'ini ekliyorum.

Not:Bu tarihi bekleyene kadar sanırım Pendik-Kartal arası İstavrit ve Eşkina Organizasyonu mutlaka yaparız,tek yapmanız gereken sürekli takip etmeniz. :)

http://www.baliksevdam.com/forum/14-15-mayis-turna-avi-org-gerceklesti-3314.html

4. ondersoydinc

ondersoydinc Aktif Üye

Mustafa abi tamam o tarihlerde bişiler olur mutlaka eminim takipteyiz de :rolleyes: Ne biliym belki daha erkene nisanın ilk haftasında falan bişiler olur mu :D gaza gelen bikaç kişi ''yaw balık tutmasak ta olur hadiyin gidelim biyerlere'' der mi diye düşündüğümden ayrıca başlık açtım . Ama zaten kimsenin de pek kaşıntısı yok galiba bu soğuk havlarda :D
    Neyse Önder Takipte :harika::harika::harika::D:D:D:p

5. hunter

hunter Daimi Üye

Önder'cim sen özlem gidermek istiyorsun galiba,O halde buyur göz at,Senide bekliyoruz :) http://www.baliksevdam.com/forum/10-mart-2012-baliksevdam-tanisma-yemegi-5364.html

6. Semsi_pasali

Semsi_pasali Aktif Üye

Henüz hiçbir organizasyona katılmamanın verdigi heyecanla havadurumu balik durumu tarih gözetmeden tum organizasyonlara açığım umarım birilerine tanisabilecegim bizirler öğrenebileceğim bir organizasyon olur yakın zamanda duzenlenen herhangi bir organizasyona davet edilirsem mütefekkir olur mesajımı dikkate alanlara şimdiden teşekkür ederim:)

7. hunter

hunter Daimi Üye

Sevgili Nihat,

Seni ne zaman dikkate almadık. :D

Biz yapıyoruz sen gelmiyorsun :) Haftaya Cumartesi akşamı buluşma yemeğimiz var biliyorsun,zaten geleceğini belirttin ve ismini yazdırdın.

Sen hele bir gelme o zaman görüşürüz,Hem sana detayları buluşmamızda anlatacağım. :D
    Görüşmek üzere.

8. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Haftaya yemek organizasyonumuz var oraya bekleriz :)
    Bu Semsipasalı Yasin arkadaşımız, Kullanıcı adları birbirine benzemiş :)

9. hunter

hunter Daimi Üye

Hamdi iyiki uyardın. :)

Bende yaşına gözüm takıldı bir an,aceleyle üzerinde durmamışdım 24 yazıyordu sanırım. :D

Neyse farketmez,Bu Şemsipaşalı arkadaşımızıda bekleriz buluşmamıza. :)

10. Şemsipaşalı

Şemsipaşalı Aktif Üye

Ahanda iki kişi olmuşus sitede lütfen ''Ş'' harflerine dikkar edelim sayın yöneticiler :D

11. ondersoydinc

ondersoydinc Aktif Üye

Şu yemek organizasyonları bi bitsin hele :D Havalarda azcık düzelsin, sonra vericem gazı merak etmeyin, :D :D :D tüm kaşıntılı olanları buluşturan websitesi. BALIKSEVDAM.com :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.