Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

2015'in Son Avı. Zoka ile Kiloluk Çupralar. Çayınız Hazırsa İzleyin :)

ayhan arıkan

Aktif Üye
Adı
Ayhan ARIKAN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Mutlaka vardır Zokasız av malzemecisi olmaz :) .. Zaten Zoka, Lüfer avlarınında olmazsa olmazlarındandır. Özellikle Hırsızlı olanları...

Zoka tabiki var, benimde baya bi zoka çeşidim var ama bu sizinki geniş iğneli galiba. Bizim buradakiler hep lüfer iğneli.

Cevat Göven

Daimi Üye
Adı
cevat göven
çupraların maşallahı var,tabi sizinde,çok güzel avlarınız ve muhabbetiniz var,nice güzel avlarınız olsun

Adı
arif mutlu
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bu zoka ben 10 yaşındayken bile vardı, İzmirliler bu zokayı çok seviyorlar, akıntıdan dolayı bizim İstanbul zokaları daha değişik tabi fındık ve sarımsak kullanıyoruz, bu ara akıntıdan dolayı soğan zoka yapma fikrim bile var şöyle 100gramlık :)
Mavrukadan yapalım hacı abi ayni işi görür bence

Mehmet Fatih

Daimi Üye
Adı
Mehmet Fatih
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Çok güzel avlar kanalınız en az 200 bin kişiyi hak ediyor daha uyanmamışlar demekki

winchester

Daimi Üye
Adı
mehmet Asım yeşildağ
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Recai gene ortalığı karıştırdın millet çupra avı için marketlerde zoka aramaya başlamış.
Balıklar harika ,çekimde güzel, daha iyileri rasgelsinki bizde seyredelim.Eline sağlık

avlakyeri

Aktif Üye
Adı
recai dönmez
Kan Grubu
AB Rh Negatif
Recai gene ortalığı karıştırdın millet çupra avı için marketlerde zoka aramaya başlamış.
Balıklar harika ,çekimde güzel, daha iyileri rasgelsinki bizde seyredelim.Eline sağlık
:) Çok teşekkürler Mehmet abim. Bir faydamız olmuşsa ne mutlu bize... Saygılar

lufermania

Daimi Üye
Adı
Uğur
Videoyu seyretmekten tebrik mesaji atmayı unuttuk :D öyle kaptirmisim kendimi.
Gecen ki video için de söylemiştim, yine söylüyorum, orada o balık varken kimse kusura bakmasın 5 dakkadan fazla çekim yapmam, video için ayrıca tebrik ediyorum sizi :harika: