Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2016 Mayıs haziran Lüfer,sarıkanat,istavrit.ispendek ve levrek

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında melikşah tarafından paylaşıldı.

1. melikşah

melikşah Aktif Üye

Herkese kazasız belasız huzurlu balık avları temenni ediyorum.
    Ben size bu avların heyecan verici yönlerini yazmak isterdim ama kendimi ve sizi kandırmış olurdum kusura bakmayın.
    Üstüne basa basa yazıyorum İstanbul'da huzurlu bir ortamda balık tutmak ve o ortamı yakalamak
    gerçekten büyük balık tutmak kadar beceri ve şans isteyen bir durum.
    Yakalamış olduğum balıkları nasıl tuttuğumdan ziyade ne tür şartlarda tuttuğum aşikar.
    Zaman oldu avcı görünüşlü kendisine ve çevresine saygısı olmayan egosu tavan yapmış aç gözlü doyumsuz tiplerle ile uğraştım.
    Gereksiz yere gürültü ve görüntü kirliliği yaratan, İstanbul'da değilde hala kendisini maganda olmaktan kurtaramayan zavallılar ile geçen sümsük muhabbetlere girdim.
    Gittiğim avlaklara yanımda çöp poşeti götürmek zorunda kaldım,balık tutmaya gittiğini sanıp her türlü pisliğini bırakanların pisliğini topladım(Deniz ana ağlamasın ) diye
    Olta attığım yerlere araba farı ve telefon ışığı tutan uzaylılara şahit oldum.
    Kısa ve öz yazıyorum ne kendimize ne başkasına saygısı olan bir toplum olma yolunda hızla ilerliyoruz.
    Rakibimiz kendimiz
    not

Levrek hiç tutmamıştım at çek ile:)ilk tuttuğum nasibim dedim ispendek denilen boy
    İkinci levrek tatmin edici olduğu için zaten salı vermedim :D
    Eğer büyük bir levrek tekrar yakalarsam suya iade etmenin zevkini tadarım

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Abdullah SÜRÜCÜ

Abdullah SÜRÜCÜ Daimi Üye

Tebrikler güzel avlara imza atmışsınız...

4. avsen

avsen Aktif Üye

Maşallah bereketli olsun hepsi istanbuldan değil sanırım özellikle 3 resim :) internette aradım ama bulamadım Karagöz benziyor ama değil nedir abi bu balık

5. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

Belirttiğiniz uzaylılar her yerde var artık..Ses/müzik araba farı..Her geceden sabaha sahilde 82 tane kırık bira şişesi..yayvan balığın türü nedir birde levreklerde istanbulmu ? Rapor için teşekkürler.

6. melikşah

melikşah Aktif Üye

Bilmukabele eyvallah:)

şimdi fark ettim bende iki resmi :(yanlışlıkla yüklemişim.
    Üçüncü resim baltabaş karagöz yanılmıyorsam, iki sene evvel tuttuğum balık nesli tükenme tehlikesi olan bir tür.

Yayvan balık dediğiniz baltabaş karagöz 3 . resim yanlışlıkla yüklediğim eski bir resim.
    Levrek İstanbul levreği :)
    Ayrı bir dip not; Hangi balık için avlanacak olursanız olun en şanslı saatleriniz yazın 04 ile 06.30 arası kış mevsimi 05 ile 08 arası

Ersin1903 bunu beğendi.