Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

21-10-2012 Çinekop Avı

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında shimano tarafından paylaşıldı.

1. shimano

shimano Daimi Üye

Merhaba Arkadaşlar 2 yıldır dogru durust bızım buralarda balık cıkmamasına ınanılmaz uzuluyorduk lakın bu cezalar sonunda yuzumuzu guldurdu dun aksam bursaya fenerbahçemın maçını ızlemek ıcın deplasman yollarına dusmustuk bursaya vardımızda mahalleden bı arkadasım telefonla benı arayarak adeta nisbet yaparmış gibi çinekop ve sarıkanat çıkıyor inanılmaz balık var atla gel dıyordu bende arkadaşıma üzülerek macta oldugumu ve malesef gelemıcemı soyledım. bu guzel haberle bende hemen kafamda yarın ıcın planlarımı şımdıden kurmustum pazar aksamı balık halıne gıderek yarım kılo kadar yemlık alarak meranın yolunu tuttum aksam 7 gıbı butun hazırlıklarımı yapıp beklemeye basladım yanımdakı arkadaşlar 1-2 cınekop alıyor lakın bana hıc vurmuyordu 1 saat beklemeden sonra sonunda o guzel vurusu kamısımda hıssettım hemen kamısı tasmalayarak balıgı usulca kıyıya alarak ilk balıgımı kovama gonderdım aradan yarım saat gectıkden sonra esım ve kızım yanıma gelmıslerdı kızımla ılgılenırken bı an gozum kamısa ilişti bı vurus gormustum sankı kendı kendıme kızım dokunmustur yanlıslıkla dedım ama kızım kamısa dokunmamıstı bır kez daha vurus alınca hemen kamısı tasmaladım gelen balık guzel kafa atısları yapıyordu usulca balıgı kıyaya alarak 2 balıgımı kızımın sansına kovaya gonderdım . 15 dakka gectıkten sonra yagmur baslamıstı apar topar toplanıp evın yolunu tuttuk.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Cevat Göven

Cevat Göven Aktif Üye

tebrikler,balıkları çiftlemişsin,denizana seni boş çevirmemiş, inşallah daha güzelleri denk gelir

4. sabora

sabora Daimi Üye

Tebrikler Vural, dahi irileri ve devamı nasip olsun. Rast gele.

5. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Vural
    Hanımla kıza birer tane yakalamışsın. Sen de ekmeğini bandırısın artık.. :D
    Afiyet olsun

6. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Tebrikler Vural, güzel balıklar.

7. shimano

shimano Daimi Üye

Çok Teşekkür Ederim Sağolun.

Çok Teşekkür Ederim Sağolun.

Çok Teşekkür Ederim Şeref abi Sağolasın.
    Çok Teşekkür Ederim hamdi abi Sağolasın...