Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

21 NİSAN LEVREKLERİ

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında m1976k tarafından paylaşıldı.

1. m1976k

m1976k Aktif Üye

Degerli balık sevdalıları ve müzmin levrek hastaları kaç zamandır beklediğim levreklere nihayet bu gün ulaştım :) darısı başınıza diyelim aslında ben ekseriyetle palamut, melanur, sokkan karagöz zamanına göre barakuda avlayan bir amatörüm fakat bu yıl içime bir levrek sevdası düştüki sormayın gitsin balık dedinmi aklımda fikrimde hep levrek bulunduğum bölgedede dalaman çayının denize döküldüğü bir levrek merası var velhasıl 6 ay önce levrek avcılığına konsantre oldum ve sürekli bu meraya gider gelir oldum malesef bir çok gidişimde yine bana hüsran şarkılarıyla eve geri döndüm ve hiç olmayan buyıl oldu resmen her yıl iyi kötü levrek avı veren merada tam bir sessizlik hakim giden boş dönüyor nadiren balık alan oluyor şaşılacak iş herkes hayret ediyor :confused: ama çare yok . Durmak yok yola devam kabilinden dün sabah yine vardım meraya 3.5 saatlik atçek sporumdan sonra tekrar "ellerim bomboş" şarkısı eşliğinde evin yolunu tuttum oldukçada fırtınalı bir hava vardı zaten gelelim bu güne gitsemmi gitmesemmi diye düşünürken sabah namazını kılıp pazar günü giderim diyerek yattım uyudum derken telefonun sesine 1 saat geçmemiştiki uyandım arayan benim gibi levrek sevdalısı ibrahim
    - aloooo
    -hocam hayırlı sabahlar ben levrekten dönüyorum balık alıyor
    -neeeeeeeyyyy
    -evet murat hocam ben 4 tane aldım ama deniz bozuyor dalga başladı ben dönüyorum.
    -tamam ibraaaaam öptüm seni

deyip neredeyse pijamalarla meranın yolunu tutacaktım ama yinede giyindim üstümü hanıma ben gittim görüşürüz deyip fırladım 25 30 dakka sonra meradayım fakat deniz oldukça bozmuş dalgalar ardı ardına geliyor eee okadar yol geldim uykumu böldüm geri dönecek değilim ya vel hasıl başladım at çeke bi numara yok yeni aldığım max rap (çok umutlar bağladığım) at çek atçek yok benim moral bozuldu tabi hay max rapınada levreyede denizinede ah ibraaam nerden girdin kanıma deerken sırtıyı değiştirdim max rapa benzeyen siyah beyaz remikson marka bir sırtı onu taktım at çek atçek derken küüt:harika: ve yakışıklıların biri geldi kucaklaştım hasret giderdim türküler şarkılar halaylar derken hemen 1. levreği köy sandığına atıp devam ama deniz berbat resmen denize girmek mümkün degil at çek at çek bi numara yok derken max rapa bir şans daha vereyim dedim ama bey efendi kibirindenmidir anlamadım yok yok yok ee dedim gir çantaya bakayım remiksona devam dakika 98 tekrar küt ve 2. balığıda aldıktan sonra hoş geldin beş gittin kucaklaşıp hep birlik güle oynaya evin yolunu tuttuk darısı başınıza arkadaşlar....
    ,[​IMG]
    ve meradan görüntüler

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Gözün aydın :)

Sabah uykunu bölmeye değmiş ve Levrek ile olan hasretin sona ermiş :)

4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Murat
    Güzel bir av olmuş.
    Levreklerin hayırlı olsun.
    Devamı da rastgelsin

5. m1976k

m1976k Aktif Üye

eyvallah ....

6. antisedenter

antisedenter Üye

masallah, sabrin sonu selamet misali olmus.

7. drasty41

drasty41 Aktif Üye

Tebrikler Murat kardeş afiyet olsun devamlarını dilerim gözümüz şenlendi :)

8. AKIN KAPTAN

AKIN KAPTAN Editör Moderatör

Rapala bu raporu görse üzerinize adam salar. Şaka biryana hangi sahtenin ne zaman ne yapacağı belli olmuyor. Tebrikler, hep rastgelsin.

9. kefalci

kefalci Aktif Üye

Tebrikler afiyet olsun .. kısmetin açık olsun

10. m1976k

m1976k Aktif Üye

çok yaşa akın çok güldüm :harika: ama hakkını yemeyelim yanımda birisi max rapla 2kğ bi levrek aldı

11. m1976k

m1976k Aktif Üye

bi mukabele muvaffak bey...:harika: