Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

22/12/2012 Spinning Levrek Avı (Yakamoz Spinning Team)

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında SworDFish48 tarafından paylaşıldı.

1. SworDFish48

SworDFish48 Aktif Üye

Selamlar;

Dün akşam Aniden planladığımız Spin avını Bu sabah Erken saat lerde gerçekleştirdik.
    Dört arkadaş gittigimiz avdan 2 levrekle döndük ve herkes işine gitti.

av hikayesine gelince cok uzun bir hikaye degil:) Yakamoz Spinning Team' den
    dört arkadaş deneye deneye merayı geziyorduk ben ilerdeydim aramızda mesafe var arkadaşın biri çekiverdi levregi, sevindirici haber merada levrekler var:) uzun süre River2sea rover 98 12R ile çalıştıktan sonra yeni aldıgım shimano fortuna 01T yi taktım onunla başladım atçek yapmaya,
    makaradan örgü misina atlamış farkında degilim atıştan sonra karıştı en sinir oldugum şey ugrastım biraz açtım bi 10 metre yaklaşık kestim attım süre azalıyor ve daha balık alamamıştım. Geldigimiz istikamete dogru yani geriye dogru gittim taşlardan seke seke büyük bi taşın üstüne çıktım ve çalışmaya başladım bu yeni aldıgım sahte süperdi atışı çok harika aksiyon deseniz tam bir pisko:) neyse atçek çalışmaları devam derken 10-15 metre önümde birden benim sahteyi yutan bir canavar gördüm makine cırrrrrrr kalomayı biraz daha gevsetip yavas yavas cekmeye basladım ve arkadasımı cagırdım kepçe sırt çantamda kepçe ile aldı canavarı, en son 2kg üzeri kaçırdıgım levrekten sonra kepçesiz dolaşmıyorum:)
    deneye deneye geriye döndük birdaha birşey vurmadı. iskele üzerine çıkıp fotograf muhabbeti basladı cok güzel fotograflar çektik bendekileri ekliyorum diğerleri gelince onlarıda ekleyecegim. Herkese Daha iyileri Rastgelsin.

Makine:Okuma Octana OT-40
    Kamış:Cormaran Bull Fighter 2.10cm 5-25 gr
    Sahte: Shimano Fortuna 9cm 01T

Diğer arkadaşın makinesi kamışını marka modeli bilmiyorum.
    Sahte: İma Skimmer

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. mahmutignak

mahmutignak Aktif Üye

Dostlarınızla harika bir av gerçekleştirmişiniz.Çok güzel kareler elde etmişiniz.Bereketli avlarınızın devamını dilerim.Afiyet olsun.

4. sabora

sabora Daimi Üye

Tebrikler, Yakamoz Spinning Team. Raporlarınızın devamını bekliyoruz.

5. ambrosia

ambrosia Aktif Üye

Anlatım da balıklarda harika...özellikle fotoğrafları çok beğendim. Dergiden fırlamış gibiler. Sanırım fotoğraf ile de yakından ilgiliyiz.

Ellerinize sağlık..meranızın kıymetini bilin...4 kişi ile sınırlı kalın, nacizane önerim.

6. drasty41

drasty41 Aktif Üye

Tebrikler bereketli olsun.

7. Umut

Umut Üye

Tebrik ederim.

Tanışmasakta birşey anlatmak istiyorum seninle ilgili.
    Havalimanında çalışıyorum ve dün olan uçuşumuz da 3 saat kadar bir gecikme oldu. Yolcular ile muhabbet edip onlara açıklama yaparken forumda ki avatardan birisini sana çok benzettim. Ama suç bende de değil sırtında bazuka çanta vardı yolcunun. Aha dedim bu swordfish48 :) Gittim yanına dedim selam. Balıksevdam forumdan swordfish sen misin dedim. Yok dedi.. Özür diledim yolcudan anlattım bazuka çanta, kamış, forum, avatar falan iyice karıştırdım arkadaşın aklını :) Meğer sen o aralarda levrek için hain planlar yapıyormuşsun :)

8. Umut

Umut Üye

Bu arada bazuka çanta resim çantasıymış :)

9. dr.zeki

dr.zeki Aktif Üye

Gerçekten ekip de , levrekler de , mera da harika... Bu ekibe her zaman güzelliklerle dolu buluşmalar dilerim.

10. Hayri Karaca

Hayri Karaca Aktif Üye

Takıma kocaman tebrikler... daha güzelleri rasgelsin...

11. SworDFish48

SworDFish48 Aktif Üye

Teşekür ederim Daha iyileri sizin olsun.

Takım olarak Çok teşekür ederiz.

Teşekür ederim Batuhan abi. Fotografları begenmene sevindim, son zamanlar merak sarmaya basladım foto işine biraz becerebildiysem ne mutlu bana:)
    Mera bodrum merkeze baya uzak bir yerde yol uzun, vole ağı yapanlar harici keşif edenler yok, sevdigimiz tanıdıgımız zarar gelmicek arkadaşlarımızla paylaşıyoruz keşif ettiğimiz meralarımızı.

Teşekür ederim daha iyileri sizin olsun:)

:) Süper ya, ama o arkadaşın yerinde ben olsam birisi gelse sen bilmem kimmisin diye sorsa hiç bozuntuya vermeden bayaa muhabbet ederdim:)

avatar resmini değiştirmek lazım o gecen yıldan kalma :) yeni fotolar profilimdeki albümümde.

Çok Teşekür ederim, iyi dilekleriniz içinde ayrıca teşekür ederim.

Çok teşekür ederiz, Daha güzelleri, daha bereketli avlar size rasgelsin...