Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

23/11/2012 Galata Köprüsü

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında batu_34 tarafından paylaşıldı.

1. batu_34

batu_34 Üye

Herkese merhaba:)Bu ilk av raporum şimdiden olacak sorunlar için herkesten özür dilerim. Forumdan Burak ile(forkill96) dün akşam 20:30 sularında buluştuk köprü üstünde. Niyetimiz sabaha kadar avlanmaktı ve bunu gerçekleştirdik. Amatör balık avcılığının en acemilerinden olduğum için kaçırdığım balıklar çok oldu:D Yanımızdaki abilerin de yardımı ile 10 tane balık tuttuk ancak balıklardan birinin kafasını biz kopardık tekeleri yemesin diye:) biri de getirirken ezilmiş, ikiye bölünmüş halde çıktı karşıma. Gelelim avımıza yemli takımla tuttuk balıkları istavrit fileto kullandık. Sabah 3 gibi balık almaya başladık. Sabah ezanı ile balık kesildi, yanımızdakiler çinekop çaparisi taktı ikişer üçer almaya başladılar. Bizde attık tabii çapari ama bize vurmadı balık:D Yanımızda biri palamut tuttu biri martı tuttu:) Genelde çıkan balıklar kefal, çinekop, sarı kanat, palamut, istavrit oldu. 1-2 tanede lüfer çeken gördük.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 25 Kasım 2012
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Çok güzel bir tecrübe yaşamışsınız nice bereketli avlarınız olmasını dilerim.Bu arada tekeleri yemesin diye çinekobu hunharca parçalayışınız gözümün önüne geldi, o anı yaşadım birazda mizahi olarak çok güldüm. Sevgiyle kalınız.

4. batu_34

batu_34 Üye

Tesekkur ederim Nejat abi cok haklısın harika bir tecrübe yaşadım cok da iyi insanlar tanıdım. Balık konusuna gelirsek hayvancagiz biraz acı çekti ama hemen ölmesi icin elimden geleni yaptım. Tekrar tesekkur ederim

5. forkill96

forkill96 Aktif Üye

Valla ınandım batuya hayvanın kafası koptu hala yaşıyordu sınırlerdenmış meğersem canı acımasın dıye iyice acıttık cok tesekkur edıyorum Batuya geldiği için

6. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Batu,
    Güzel av yapmışsın.
    Kovadaki balıklar aynı kovadaki yemleri yemezler.

7. batu_34

batu_34 Üye

Rica ederim kardesim benim icinde Cok zevkliydi:)

8. batu_34

batu_34 Üye

Seref abi inan baligin ne yapacagini bilemedigimiz icin kestik kafasini zaten sabah kovanin suyunu doktugumuzde tekeler hala yasiyorlardi:)