Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

25 ekim levrek avı

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında hayalet avcısı tarafından paylaşıldı.

1. hayalet avcısı

hayalet avcısı Aktif Üye

büyük umutlarla girdiğim hatta erkende açtığım sezondan büyük umutların yerini hayal kırıklıkları almış başını gidiyodu,gittiğim avlarda aksiyon olsada kayda değer bir av yoktu ama kayıp çoktu,en son tulum çizmeyle taşa takılıp kendimi denizin dibinde bulduğumdan kayıplara cep telefonumda eklenmişti:D yenisini alıp açtığımda siteden arifengin arayıp ulaşamamış aradığımda
    - bugece silivriye geliyorum haftasonuna çıkıyomuyuz? hemen program yapıldı sağanak yağışa rağmen şansımızı deneyecektik
    busabah 5 buçuk gibi arifle buluşup yakınlardaki bir merada alıyoduk soluğu burada arif düngece tek başına gittiği avda kofana aldığından epey umutluyduk yağışa rağmen oltalarımızı hazırladık rüzgar çok hızlı olduğundan denizi iyi kabartmıştı ama sanki biraz fazla olmuştu,sadece ben bir defa attım usulen sonra başka bir meranın yolunu tuttuk
    orada havanın biraz açmasını bekledik ama ben arif kadar sabredemedim arifi arabada bırakıp dalarlı sahtemle atçeğe başladım ödülümü almam uzun sürmedi önümdeki kayaya çarpan dev dalganın hepsi başımdan aşağı foşş içeri:D başlamıştık yine bakalım daha neler olucak diye geçti içimden:)
    biraz daha bekleyip suüstü çalışmaya başladık bu defa arifle beraber. av için herşey müsait görünüyodu ama beklenen balıklarla karşılaşamıyoduk bir saatlik at boş çekten sonra yine mera değiştirirdik ordanda başka meraya
    buraya gelirken benim kullandığım sahteden açılmıştı konu arif-abi senin sahte çakmamı?
    ben- yok sadece üstünde başka bişey yazıyo
    arif-hee bende bundan alcaktım ama satıcı ballandıra ballandıra anlatınca almaktan vazgeçtim
    ben-valla arifçim bu sahte beni çok cezbediyo yüzüşüyle ama levrekleri cezbedemiyo:)gülüştük
    neyse uzatmayayım yeni meramızda atıp çekerken sahtede değişik stillerler deniyodum ama hayır yok gibiydi eve kaçta dönelim hesapları yaparken makinemi olanca şekilde yavaş şekilde sarıyor artık umutsuzluktan sahteye değil etrafa bakıyodumki birden bir vuruş balık oltamda:) arife aldım diyorum cılız bir mücadeleden sonra balığım kıyıda-ohh diyorum
    artık iyice balığa odaklanıyoruz daha inançlı atıp çekiyoruz yaklaşık yarım saat sonra dalgaların arasından beklediğim ikinci vuruş ve oda oltamda :) budefaki mücadeleci bir balık kıyıya çıkmamak için iyi direniyor arife tekrar sesleniyorum -geldi bu defaki büyük
    biraz mücadeleden sonra balık arifin ellerinin arasında:)
    arif-abi bu2 kg var diyor ben bakıyorum benim gözümde 3kg:D:D:D
    aşağı yukarı öğlene doğru avımızı tamamlayıp evin yolunu tutuyoruz
    sıra geliyor eşe dosta avın reklamını yapmaya:D:D:D

baldıza forumlardan öğrendiğim öyle bir poz veriyorumki balığın ön plana geçtiği sanki balık benden büyük:D okadarki bacanak arıyo zavallım böyle hilelerden habersiz okadar balığı nasıl kıyıya çektim diye:D
    çok uzattım farkındayım sözün özü sabrın sonu selamet kalın sağlıcakla

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Burak
    Islanmana değmiş..
    Her zaman rast gelsin

hayalet avcısı bunu beğendi.
  4. seyfi1973

seyfi1973 Üye

TEBRİKEDERİM....

5. Ozkanartuc

Ozkanartuc Aktif Üye

Bence bu balık en az 10 kg. :D

Raporu yazan,oltayı saran ellerine sağlık...

6. hayalet avcısı

hayalet avcısı Aktif Üye

teşekkür ederim şeref abi,balık olsun ıslanmaya herzaman razıyım:)sanada herzaman rastgelsin kofanalar yerinden kalkmanı bekliyor:)

7. hayalet avcısı

hayalet avcısı Aktif Üye

teşekkür ederim seyfi rastgelsin

8. hayalet avcısı

hayalet avcısı Aktif Üye

özkan sana gerçekten 10 kg lik gelsin inşallah:) yazılarını beğenerek okuyorum çok iyi niyetli bir insansın hayal ettiklerini yakalaman dileğimle rastgelsin

Ozkanartuc bunu beğendi.
  9. arifengin

arifengin Daimi Üye

Ve işte beklenen rapor :) abi tekrar tebrikler devami gelir insallah .bu arada benim kofanadan bahsetmissin ben rapor acmicaktim hazir bahsi gecmisken fotografini yukleyeyim bari.

Ekli Dosyalar:

sunny1403 ve TekAdam bunu beğendi.
  10. TekAdam

TekAdam Moderatör Yönetici

Maceranın dibine vurulmuş bir günce Burak, seni ve Arf'i kutlarım :)

Hafta arası Lüfer Lüfer diyordun Levrek peşine düşmüşsün, ayrıca denşz düşmüşsün ama sonu iyi olmuş ;)

Devamı dileklerimle, her zaman rast gelsin...

11. TekAdam

TekAdam Moderatör Yönetici

Seni de tebrik ederim Arif, güzel Kofana almışsın

Bu arada resimdeki mezuradan ben de alacağım, balığın yanında şık duruyor ;)