Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

26.05.2012 c.tesı baba eşkina

34cengiz

Yeni Üye
Adı
cengizdoluca
herzamankı gıbı kurt ve tekelerımızı temın ettıkten sonra avlak yerı olan bababurnuna vardık saat 8 cıvarıydı balıktan once kendı karnımızı doyurup son kontrollerıde yaptıktan sonra oltalarımızı suya attık ve havanın kararmasını beklıyorduk ruzgar poyraz şeklındeydı ve denız cok temızdı cok durgun bı su vardı buda azda olsa benı tedırgın edıyordu cunku denız az bıraz calkantılıyken daha verımlı avlar yapabılıyorduk hava karardı ama tık yoktu beklemeye devam ettık ve ılk vurus geldı orta boy bı eskına beklemeye devam ettık ama ıcımde bı hıs vardı sankı buyuk bıseyler var denızde oltam bıraz uzaktaydı ve yavas yavas kıyıladım ve guzel bı tasın ustune geldı ıyıce gergınlestı oltanın ucu ok gıbıydı sankı bı anda denız calkantılanmaya basladı ve oltamın ucu ıyıce gomuldu sankı bırı suyun ıcınde sekıyor gıbıydı hemen tasmaladım ve ucunda saglam bı balık oldugunu hıssettım bı anda suyun ustunde bı beyazlık belırdı aha dedım gelen levrek ıcımden oyle gectı ne yalan soyluyum balıgı kıyıya kadar getırdım ama yer kayalık oldugu ıcın hemen onumdekı kayanın altına gırdı balık merayı bıldıgım ıcın balıgıda ordan cıkartmayı bıldıgım ıcın pek telas yapmadım arkadasa dedım kos kepceyı al gıdıp kepceyı alıp geldı ve ben oltayı hafıf esnetınce sen altından al dedım balıgı ve nıhayetındede almayı becerdı kocamann bı eskına etrafımızdakılerde kosusturmayı duyunca hemen geldıler saglam bı eskınaydı herkez begendı artık tavamız dolmustu cok sukur toplamda 5 eskına 6 tanede ısparoz aldık cok keyıflı bı avdı herkeze daha daha guzel avlar dılıyorum http://imageshack.us/photo/my-images/713/img2012052814303.jpg/http://imageshack.us/photo/my-images/256/27052012871.jpg/

Cüneyt Hoca

Daimi Üye
Adı
Cüneyt YILMAZ
Afiyet olsun.

lost_zombie

Daimi Üye
Adı
Nejat BİLECEN
Kan Grubu
A Rh Negatif
Tebrikler güzel av olmuş eskinaları Mimarsinan bababurnundanmı ayldınız tekeylemi kurtlamı yakaladınız.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Cengiz
Güzel bir eşkina yakalamışsın.
Diğerleriyle beraber de güzel bir av olmuş

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler gayet güzel bir av olmuş daha güzellerine rastgele

34cengiz

Yeni Üye
Adı
cengizdoluca
Tebrikler güzel av olmuş eskinaları Mimarsinan bababurnundanmı ayldınız tekeylemi kurtlamı yakaladınız.
tekeyede gelıyor ama kurtla daha verımlı oluyor gercı balıgın yemlendıgı seyde onemlı bolgede teke fazla zaten ama sanırım kurt o yuzden bıraz daha cazıbelı gelıyor balıga hem avlandıgımız bolgede ısparıde oldugu ıcın yemler cabuk bıtebılıyor ama kurtta oyle deyıl o yuzden ıkı yemde yanınızda olmasını tavsıye ederım sansınız bol olsun rast gelsın