Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

28.12.2010 Boğaziçi'nin çinekop ve sarıkanatlarına devam ®

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında Rapalacı tarafından paylaşıldı.

1. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Merhabalar.

İki haftadır balığa gidemediğimden dolayı pazartesi günü Uluç ağabey'im ile konuşarak yarın için plan yaptık, sabah saat 5.30 gibi kalktım ama hava'nın geç aydınlandığı aklıma gelince ağır ağır hazırlanıp çıktım evden 6.15 gibi yollara düştüm ve tam bir saat sonra 7.15 gibi Uluç ağabey'in yanındaydım, ben gelmeden iki adet balığı sarı kovasına koymuştu bile :harika::D hemen banka geçip parçalı kamışımı birleştirdim makinayı takıp misinayı fincanlardan geçirdim 150 gram kasaladığım kurşunu takıp rapala bedeni yapıp yerimi aldım ilk bir kaç atış boş geçince merayı tanımamdan dolayı dibe takılır gibi oldum :) eyvah dedim içimden yandıkk, sonraki atışlarımda genelde at - yapıştır şeklinde geçti.
    Saat 9 a kadar güzel balık yaptı tabii arada dibe takarak şok yap rapala bedeni yap derken hızlı balığı kaçırdım, öğlene kadar 5 6 atışta bir balık geldi akşam güzel balık yapacak diye beklerken sadece iki adet gelince ve açıkta martıya takıp çekerken misinam kopunca toplandım dönüşe geçtim. bende 28 Uluç ağabeyde 23 çinekop - sarıkanat almıştık. Bir kaçını eşe dosta dağıttım. daha bolları sizlerin olsun Rastgele

Takımlar;
    Lineaeffe ferrari prestige 7000 4.50
    Okuma salina2 10000
    150 - 175 gram kurşunlar
    River2sea target minnow, pelican nitro, yozuri crystal minnow.

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Tebrikler Furkan süper olmuş avlarının devamını dile... aa bu raporda bende varım :D Şaka bir yana balık ve muhabbetle geçen güzel bir gün oldu herkese rastgele.

4. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

Tebrikler , önceki gün gitmeseydim bende katılırdım ama kısmet değilmiş. Önümüzdeki sefere artık:)
    Afiyet ola, kolunuza-belinize kuvvet, rapalanıza zeval gelmesin takılmasın kopmasın.
    Rastgele

5. lüferoski

lüferoski Aktif Üye

sevgili kardeşim öttürmüşsün sarıları helal olsun bu balık ocak ayındada devam eder gibi geliyo bana sence daha nekadar av yaparız bu bollukda .
    güzel balık almışsın pazartesi yanımıda acemi bi arkadaş lüfer aldı şokkk oldum sen avlanırken alan oldumu lüfer.

6. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Eyvallah sağol inşallah devam eder biz bilemeyiz ne kadar yapacağını bir kar yağarsa bütün iş yalan oluyor geçen sene öyle oldu lüfer artık çıkması lazım ocak gibi iri sarılar büyüyor koruk lüferi oluyor yani tek tük birine denk gelecektir mutlaka görşürüz..

7. Aybata74

Aybata74 Aktif Üye

Tebrikler Furkan harika bir av olmuş, balıklar şahane görünüyor,
    Devamı Rastgelsin...

8. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Sağolun gençler hepberaber..

9. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Teşekkürler Gökhan Bey.

10. Emre

Emre Aktif Üye

Furki tebrikler de birazda bize bıraksaydın, taştaki son anaç balıklarıda toplamışsın :)
    O beyaz olan iş yaptımı acaba ..

11. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Sağol Emre Ağabey taşta balık kalmadı kayıkla gidip jig ile tutmak gerekecek :D

beyaz olanı maxrap levrek rapalam ama beyaz rapala kullandım dün 9 cm de aşağı kullanmadım ayrıca artık channel in balık kaçırdığını ispatladım 10 dan fazla balık kaldırırken düştü. Balık açık yollu geliyor. Görüşürüz rastgele